ריהוט כפרי בסגנון פרובנס

ריהוט כפרי בסגנון פרובנס כמו רהיטים נוספים:ארונות הזזה ועוד.. הוא ריהוט על טהרת העץ, אשר מכיל התקני ישיבה ושולחנות המיועדים להצבה בסלונים, פינות אוכל וחדרי אורחים שונים ברחבי הבית. על מנת להתאים ריהוט כפרי בסגנון פרובנס לבתים שלכם חשוב לנקוט במספר צעדים שיסייעו לכם במימוש המטרה והפיכתה למציאות מוגמרת.

התייעצו עם מעצב פנים מוסמך

יש להציג בפני המעצב את הסלון, פינת האוכל או החדר שבו תרצו להציב ריהוט כפרי בסגנון פרובנס. הוא יבחן את החדר ויסיק מסקנות אודות סוגי הרהיטים שכדאי לכם להציב שם על מנת להשביח את מראה החדר ולהפוך אותו לחדר יוקרתי ועצמתי מאין כמוהו. חשוב לערוך התייעצות עם המעצב כשהבית אינו מאוכלס עוד כלל ברהיטים. דווקא מצב בתולי של הבית יביא את המעצב לקבל החלטות טובות יותר עבורכם. לעומת זאת, אם מדובר בשדרוג מערך הריהוט בחדר מסוים בבית, המעצב יוכל להתבסס על הריהוט הקודם על מנת להסיק מסקנות אודות הריהוט החדש שצפוי לכם.

תרגום נוסחאות העיצוב לחומרי ייצור

בשלב זה יציע לכם מעצב הפנים מספר אופציות עבור כל פריט ריהוט כפרי בסגנון פרובנס, כאשר כל אופציה מייצגת חומר ייצור: לדוגמה – שזלונג איטלקי מעור או שזלונג איטלקי מבד? כך, ינהג המעצב בכל רהיט ורהיט. אנו מייעצים לכם לרכוש רהיטים מחומרים שאתם יודעים כיצד לעבוד איתם. רכישת רהיטים מחומרים שלא מוכרים לכם תגרור אתכם ללמוד נושא חדש זה, ולהנחיל לעצמכם הרגלי עבודה חדשים איתם. למשל, אם עד כה היו לכם רק רהיטי עור ועברתם לריהוט מבד, תצטרכו להתרגל למציאות של שאיבת אבק מן הרהיט והסרתו לעתים תכופות. אם אתם חדשים בענף העור תצטרכו לדאוג למניעת קמטים – למשל על ידי הקפדה להסתירו מקרניים של שמש ישירה.

רכישת הרהיטים

חשוב להגיע לנוסחה סופית של רכישת הרהיטים: אלו רהיטים תרכשו – מאיזו תורה ומאיזה חומר. לאחר מכן יש לגשת לחנות המספקת ריהוט כפרי בסגנון פרובנס ולרכוש רהיטים אלו בהתאם למפרט אשר גיבשתם לכם בסיועו של מעצב הפנים שלכם. במידה ולא תמצאו בדיוק את הפריט, מעצבי פנים מקומיים מטעם חנות הרהיטים יסייעו לכם לאתר מוצר דומה או לייבא לחנותם את המוצר הדרוש לכם.

 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים