רהיטי יוקרה

 רהיטי יוקרה הנם רהיטים המשביחים את המראה של הבית שלכם וגורמים לו להיראות הבית היפה ביותר באזור מגוריכם, עם מעט מחשבה ובחירה נכונה של אסופת הרהיטים. אם גם אתם מעוניינים ברהיטי איכות אשר יאדירו את מראה הבית שלכם ויהפכו אותו לנכס מגורים יפה ואטרקטיבי למדי, כך תנהגו בעת רכישת הרהיטים.
 
רכשו רהיטים בהתאם לסגנון עיצוב הבית
 
ישנו הבדל בין רהיטי העיצוב הכפרי, האורבאני והמודרני. רהיטים בעיצוב כפרי יכילו שימוש בחומרים בעיבוד טבעי או טבעי כבייכול: נעשה עיבוד מלאכותי שגורם לחומר להיראות כמו חומר טבעי. לדוגמה: ספה עם ידיות עץ בעל גוון מחוספס שנראה כמו הגזע המקורי של העץ. רהיטים בסגנון זה ניתנים לרכישה כשגוף הישיבה עשוי או מבד או מעור. תשומת לב לבחירת רהיטים בצבעים חום בהיר או כתום יכולה לתרום לתחושה הסגנון הכפרי בתוך הבית שלכם. באשר להתקני האחסון – ארונות והתקני פרזול מעץ יכולים לסייע מאד לעיצוב בית בסגנון זה.
 
לעומת זאת, כאשר מדובר בעיצוב אורבאני התמונה שונה לגמרי: אין מקום לעיבודי טבעיים של העץ: הכל צריך להיראות מהוקצע, חלק ושלם. לעתים העץ לבדו אינו מספיק וחלק מן הארון או השולחן עשוי מעור של בעל חיים אשר דומה בגוון שלו לאותו העץ. הצבעים השולטים בעיצוב שכזה: זהב (על פרזול הארונות, המדפים, הדלתות והמגירות), אדום כהה וחום.
 
בעיצוב מודרני פני הדברים שונים לחלוטין. עיצוב מודרני מכיל בעיקר שימוש סיסטמטי בחפצי ריהוט לבנים, כולל דלתות ארון לבנים, ודלתות פנים לבנות. הפרזול של רכיבים אלו הנו כסוף, לרוב עשוי מנירוסטה. רהיטי יוקרה לבית מסוג זה ניתנים לרכישה בעיקר מבד, וצרכנים רבים מעדיפים מיקרופייבר דוחה כתמים.
 
לא בטוחים בבחירתכם ? התייעצו עם יועצי העיצוב בחנות
 
החנות מעמידה לרשותכם צוות יועצים אשר יסייע לכם להתאים שולחנות מתקפלים, ריהוט ותאורה לבית שלכם באופן בלתי אמצעי בכפוף לסוג העיצוב הביתי. ביקור קצר בחנות ועיון בקטלוג המוצרים יאפשרו לכם להתעניין במגוון גדול של סטים של רהיטי יוקרה, וצוות המוכרים והיועצים יידע לנתב אתכם לסט המתאים לכם ביותר. כך - מחיר סט הרהיטים כולל גם שירות יוצא מגדר הרגיל וגם רהיטי איכות מעשה ידי האדריכלים המובילים במשק.
 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים