אפיון מומלץ של רהיטים מעוצבים לבית

אם אתם מעוניינים לגבש בביתכם רהיטים מעוצבים לבית, במאמר זה תוכלו למצוא את כל הכלים שיסייעו לכם לאפיין אותם כנדרש, לקבוע את עיצובם ברמה המתאימה למרחבכם, וגם לבחור ברהיטים איכותיים שיישמרו לכם למשך שנות שימוש רבות. להלן כל מה שתצטרכו לדעת כדי להצליח ובגדול בבחירת הרהיטים שלכם.

עיצוב הבית באמצעות רהיטים – כך תעשו זאת נכון

כשאתם מעצבים בית באמצעות רהיטים, אתם קובעים את זהותו הדקורטיבית. אנו ממליצים לחלק את המשימה הזו לסגנון עיצוב נדרש, בורגני או כפרי ומשם לעבור לצביון העיצובי הנדרש: בעל גוון עתיק וינטייג' או חדשני. כשאתם בוחרים בסגנון עיצוב בורגני אתם בוחרים בספות ובכורסאות מלבניות, בארונות בצורת מלבן, כשהמסגרת של כל רהיט או ארון גם כן מלבנית. בעיצוב הכפרי מקובל יותר להציב פרזול ומסגרות עגולות, ולהציג חזות של רהיט או ארון בעלת מראה מפותח ואותנטי. באשר לצביון, כאשר הוא עתיק, הצבעים הנדרשים סובבים סביב הגוון החום עץ, וכאשר הוא חדשני, הגוון צריך להיות בהיר יותר, ומבוסס על אלמנטים של כסוף ולבן בעיקרם.

תכנון רהיטים פונקציונאלי – כזה אשר מתאים לשימושים השונים

רהיטים מעוצבים לבית אשר עתידים לשמש ילדים צריכים להיות לא חדים, ללא קצוות משוננים, עם התקני פתיחה קלים, ללא מערכת צירים תלולה, ועם ידיות עגולות ורכות למגע. הספות והכורסאות צריכות להיות בטיחותיות לילדים, עם מנגנוני הגנה מנפילות, במיוחד אם אלו מיטות והתקני שינה אחרים כמו ספות ילדים או אורחים. מאד חשוב להקפיד לרכוש רהיטים מעוצבים לבית רק ממחלקות ילדים ולא ממחלקות של מבוגרים על מנת לוודא שהם מתאימים לשימושם. כאשר אתם מעבים חדר מבוגרים קטן, הריהוט יהיה שונה לעומת עיצוב של חדר גדול. בחדר קטן מומלץ להטמיע רהיטים דקים על מנת לשמור על מיקוד נכון ובחדר גדול – רהיטים עם דפנות עבות מאותה סיבה.

חומרי ייצור מועדפים לרהיטים

בתחום פתרונות האחסון – הכי כדאי לעבוד עם עץ אמתי, או פולימר. כך גם כשבוחרים שידות , מגירות וכמעט כל התקן אחסון נלווה אחר. בתחום הספות והמיטות, מומלץ לבסס את הבחירה על כריות ישיבה ומזרונים אורתופדיים מחומרי איכות כמו לטקס וויסקו. הקפדה על חומרי ייצור איכותיים מבטיחה כי רהיטים מעוצבים לבית יישמרו לשימוש זמן רב ללא תקלות.
 
 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים