רהיטים מעוצבים

 
 

רהיטים מעוצבים

רהיטים מעוצבים הנם רהיטים בעלי קונספט ייחודי המעצב את ביתכם כנדרש. ניתן לעצב את בתיכם במגוון עצום שם דרכים אשר ינתבו את מראה הבית שלכם אל עבר נוסחה מנצחת על פי דרישה. עם רהיטים מעוצבים ניתן לעצב בית מודרני, בית בסגנון אורבאני קלאסי ובית בעיצוב כפרי. במאמר שלפניכם נמנה את סוגי העיצוב הללו ואת הנדרש מהם בתחום הריהוט המשרד ורהיטים בכלל.

רהיטים לבית בעיצוב כפרי

בית בעיצוב כפרי הנו בית בו גוון העץ הטבעי הוא ששולט, והכוונה אינה רק לצבע אלא גם למרקם: המרקם ייראה מחוספס ממש כמו העץ הטבעי. זה ייצור תחושה כפרית אמתית. על מנת לממש זאת ניתן לרכוש ריהוט בעל בסיס עץ: ספות סלון עם ידיות עץ, ארונות עץ כהים בעלי מרקם טבעי ועוד. הפרזול הביתי יהיה עשוי אף הוא מעץ. מעצב פנים מקצועי יידע לגוון בין הצבעים להבטחת מראה מנצח ומעוצב להפליא עבור הבית שלכם.

רהיטים מעוצבים

רהיטים לבית בעיצוב אורבאני

בית בעיצוב אורבאני הנו בית אשר הגוון האיטלקי או המזרח אירופאי שולט. בפועל, זה אומר שהרהיטים עשויים רק מעץ מהוקצע וחלק, מצופה במיטב הציפויים והלקות. הפרזול על הרהיטים, התקני האחסון, הדלתות והמדפים יהיה מוזהב או שקוף במרקם של מראה, ושימוש תכוף בעור ובעץ ייעשה כמעט בכל רהיט. רהיטים מעוצבים לבית בסגנון זה יכולים להיות מעור עם בסיס עץ אדום כהה חלק, ארונות עץ חלק עם ידיות מוזהבות, ועוד.

רהיטים לבית בעיצוב מודרני

ריהוט הבית המודרני יתבסס בעיקרו על ספות וכורסאות מבד, עם צבע בעל מרקם חלבי, כלומר – צבעים בהירים במקום המרקם הקודר והכהה המאפיין עיצוב אורבאני קלאסי. ריהוט הבית המודרני יכיל, אם כן, מערכות ישיבה מבוססות על  בד מיקרופייבר ובסיס אלומיניום או עץ לבן. שולחן זכוכית ועץ או זכוכית ומתכת, וארונות לבנים עם התקני פרזול כסופים עשויים נירוסטה.

שונות

ניתן לשלב בין העיצובים אך חשוב לעשות זאת עם מעצבי פנים אשר ידעו להכווין כל חדר בבית אל עבר העיצוב שתרצו, וליצור מעברים מעניינים בין חדר לחדר. חוסר הימצאותם של המעברים ייצור דיסוננס חריף מדי בין חדר אחד למשנהו, אשר עלול לצרום ויזואלית לצופה בבית שלכם.

  לקריאה נוספת:

 

   

 

 

   
 

 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים