פנג שואי סלון

על מנת לעצב את הסלון שלכם עם ספות פינתיות בגישת הפנג שואי - יש צורך לערוך רשמים ביחס לנוף הטבע בו נמצא הסלון. רשמים אלו יסייעו להתאים את העיצוב ביחס לנעשה בחוץ ולהנחיל, בכך, עיצוב סלוני בהתאם לעקרונות הפנג שואי. במאמר שלפניכם נסביר כיצד להנחיל עיצוב שכזה בהצלחה רבה לסלון שלכם - עיצוב אשר ללא ספק יממש את עקרונות הפנג שואי, ויזכה אתכם במחמאות גם ממעצבי פנג שואי שלא העסקתם בפרויקט.

בחירת איש המקצוע

בעודכם ניגשים לבחור איש מקצוע בתחום פנג שואי סלון, חשוב לוודא שמדובר במעצב פנים מתחום הסלונים, ולא רק אומן פנג שואי. השילוב בין מקצוע עיצוב הפנים המודרני המערבי, לבין הכשרה בפנג שואי הוא השילוב לו אתם זקוקים על מנת ליצור מראה סלוני מנצח באמת. היציבות המחשבתית הנדרשת שעה שחושבים על עיצוב סלון, בייחד עם כהות החושים וקור הרוח שרק תלמידי עבר של פנג שואי יודעים להשתמש בה בזמן אמת – הן שינחילו לכם עיצוב סלון בגישת הפנג שואי.

הגיית הפרויקט

יש להגות את הפרויקט יחד עם המעצב, ולהגיע עמו לתובנות מעניינות ביחס לעיצוב מחדש של הדירה וביצוע רי-דקורציה בהתאם לעקרונות הפנג שואי. בכך, גם תחושו שזהו הפרויקט שלכם, וגם תגלו האם המעצב חושב כמותכם או שונה מכם. מחשבה שונה ממחשבתכם כלקוחות לא מצריכה את החלפת איש המקצוע: ייתכן כי כעבור יום יומיים תתיישרו לפיו ותבינו על מה חשב, ומה הגה, אולם אם אתם מזהים מגמה של התנגדות לקו מחשבתכם וביטול עצמאותכם המחשבתית "בשם האומנות" כבייכול, מומלץ להחליף איש מקצוע, שכן המשך העבודה הצוותית על מעצב מסוג כזה רק תיצור מרמור בקרבכם על אומנות יפה זו.

הפרויקט - מהגייה למימוש בפועל

במידה והגעתם לתובנה אודות עיצוב פנג שואי סלון, יש להזמין חברה קבלנית שתממש אותו. חשוב לבחור בחברה אשר צברה ניסיון בתחום הפנג שואי. המעצב בעצמו יוכל להמליץ על אנשי מקצוע, וגם אם לא - ניתן לשאול לקוחות פנג שואי מן העבר: הם ודאי ידעו להנחות אותך למציאת קבלן מנצח אשר מימש פרויקטי שיפוץ בשיטת הפנג שואי. ניסיון רב שחברה קבלנית צוברת הוא היתרון שלכם בביצוע הפרויקט בהצלחה יתרה.

 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים