פנג שואי טיפים

ישנם טיפים שונים בכללים של עיצוב הבית ובכלל יש פנג שואי טיפים, שיוכלו לעזור לכם בתחומי היום יום ובחיים בכלל. על פי תורת הפנג שואי, אסור כי יהיו פרחים יבשים בבית, היות ופרח מיובש הוא  ההיפך הגמור מפרח טרי וחי. מומלץ כי בפינת האוכל או בסלון יהיה זר פרחים טרי באגרטל. יש נשים שאומרות שהן מתעצלות וזה אפילו מצריך זמן להחליף בכל  פעם פרחים ומים באגרטל, אבל זהו בדיוק העניין שחיינו מלאים שינויים, ולכן, עלינו לפרוח, להתחדש ולהתרענן. לסגור דלתות של שירותים וחדרי אמבט היות וזה אסתטי ומונע בריחה של אנרגיות. יש פנג שואי טיפים רבים אך הם ממש כמו כללי ברזל.

טיפים של פנג שואי בחדר השינה

כשליש מחיינו, אנו מבלים בחדר השינה, על מנת שיהיו לנו חיי עם איכות ורוגע, אחד מכל פנג שואי טיפים , זה לא לישון עם מראה בחדר השינה. זה נכון שאולי עיצבתם חדר שינה מחא מראות והוא נראה יוקרתי, אך יש לדעת, כי המראות מעצימות אנרגיות שאין אנו יודעים בדיוק אם הן אנרגיות שליליות או חיוביות, וחלקן עלולות לפגוע בנו. יש להציב אולי מראה קטנה באמבטיה. אם בעבודה אתם יושבים עם הגב לדלת, ישיבה זו היא אסורה, היות והיא פוגעת בתחושת הריכוז והוא אינו מודע על מה שקורה מאחור. ישוב לשמור על ניקיון וסדר גם בשטחים שמסביב לבית. כשיש הזנחה גם בשטח החצר זה אנרגיה שלילית. אם יש לכם שכנים שמזניחים את החצר, יש לבנות גדר גבוהה מאוד, כך שתסתיר את השטח שלהם.

שמירה על סדר וניקיון ככלל ראשי

שמירה על סר וניקיון זה אחד מכל פנג שואי טיפים שיש לשמור על הכללים שלהם. בלגן מבחוץ, מראה על בלגן מבפנים ואז  הריכוז יורד ואיתו האנרגיות. יש עוד פנג שואי טיפים כמו מי שמעוניין בחיי זוגיות, אסור שתהיינה לו תמונות של  נשים בודדות. אסור להחזיק בבית מכשירים שבורים  או מקולקלים. את מה שיש לתקן חשוב לשלוח לתיקון ואת מה שלא, יש  להוציא מהבית.

 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים