פאנג שואי חדר שינה

יש זוגות שמעוניינים לעצב פאנג שואי חדר שינה על מנת שהזוגיות תישאר טובה, והאנרגיות תהיינה תמיד טובות בחדר השינה של הזוג.  יש תמונות או חפצים שאינם משדרים אנרגיות טובות כמו למשל פסל או תמונה של אדם בודד, טבעת נישואין שבורה, חפצים של בני זוג לשעבר ועוד. יש לבצע בדיקה מקיפה, לפני שאתם מעוניינים לבצע פאנג שואי חדר שינה.  ברגע שראיתם כי ישנם חפצים כאלה בבית, יש להוציאם מיד. ניקיון וסדר של שולחנות כתיבה לילדים, יכולים לעשות שינוי טוב ואנרגיות טובות בבית. חשוב לארגן ארונות ומגרות שיש בהם חפצים ישנים, ההרגשה האישית שלנו, תשתפר פלאים. אין טעם לחכות לחגים גדולים כמו פסח, בכדי לבצע שינוי א ניקיון וסדר יסודיים.

הענקת המקום הראוי לבן הזוג בארון הבגדים

חשוב לפנות מקום בארון שלכם לבן או בת הזוג שנכנסו לחייכם ואתם מתחילים בחיים משותפים.ההליך הזה מיועד יותר לאנשים רווקים מאשר גרושים למשל. המיטה חייבת להיות בעלת שתי שידות ושלא תהיה צמודה לקיר כל אלה תקפים לרווקי או לאנשים שכבר חיים עם בני א בנות זוג.  רק לאחר הוצאת החפצים הישנים, יש לבצע פאנג שואי חדר שינה. הסלון וחדר השינה, הם החללים הידועים  ביותר עבור רומנטיקה, ויש לטפח ולתחזק את האזורים כמו הסלון וגם פאנג שואי חדר שינה. מיקום הרומנטיקה שייך לאזור דרום מזרח. גם לגבי בריאות טובה. גם  עבור תקשורת טובה בין זוג יש לטפח את אזור דרום מזרח וללכת על פי ההנחי ת של תורת פאנג שואי חדר שינה.

הקשר בין זוגיות וברווזי מנדרין

בחדר השינה, יש להציב ברווזי מנדרין, היות ולפי תורת הפאנג שואי, הם מסמלי זוגיות נצחית.  הברווזים חייבים להיות עשויים מאלמנט של האדמה כמו חרס, עץ אבן או שיש .החלק הדרום מערבי של הבית, מסמל את האדמה . יש את  החלק הצפון מזרח שאף הוא מומלץ למי שמעוניין בזוגיות באמת טובה. מי שאין לו ברווזי מנדרין, יוכל להשתמש בפסלים של חיות שעשויות מאלמנט האדמה. אז מי שנישא זה עתה, ומתכנן לעצב את ביתו וחדר השינה , כדאי שיקבל כמה טיפים לעיצוב ברוח הפאנג שואי.

 

 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים