פאנג שוואי

 
 

פאנג שוואי

יש הרבה שמאמינים כי עיצוב הבית של שולחנות האוכל בבית לפי פאנג שואי, תגרום לאנרגיות טובות ולחיים מאושרים יותר. על פי תורה זו, הכניסה לבית היא האנרגיה החשובה, ויש לעצב אותה בהתאם.  אם הכניסה לבית היא לא יפה או מוזנחת, היא גורמת לאנשי הבית להיות מתוסכלים, חולים ולא שמחים. דברים הנמצאים בכניסה לבית, כמו למשל אופניים או חפצים אחרים, גורמים לחסימת האנרגיות החיוביות.  דלת הכניסה, חייבת להיות רחבה, נקייה ונעימה לעין. יש לשים מספר על הבית על מנת שיזהו אותו וכן האנרגית הטובות לא יפסחו עליו. אם מדובר על בית פרטי, שביל הכניסה, על פי תורת עיצוב הבית לפי הפאנג שואי חייב יהיה להיות מפותל ולא ישר. אם הכניסה היא קרובה לבית, ניתן   שהשביל יהיה ישר, אך יש להציב פרחים בצדי השביל.

פאנג שוואי

חדר מדרגות נקי ומטופח

גם חדר המדרגות בבית, חייב להיות נקי ומטופח. יש דירות שנכנסים בהן ישר לסלון, ואילו בבתים אחרים, יש הול רחב שיש שם מקום לתליית מעילים וכובעים, זו הגישה הכי מומלצת על פי עיצוב הבית לפי הפאנג שואי. ביפן, הבתים הם בעלי כניסה מקדימה, ששם מורידים את הנעליים תולים את המעיל ואז נכנסים באמצעות נעלי בית לתוך הבית עצמו. גם מבחינת הדלתות, דלת זכוכית היא אינה מומלצת, על פי עיצוב הבית לפי הפאנג שואי, כי היא פחות חזקה מאשר דלת חזקה ומאסיבית יותר. זוגות רבים מעצבים את הבית לפי תורת עיצוב הבית לפי הפאנג שואי.  רבים חושבים כי אם יעצבו את חדר השינה עם המיטות נוער מתכווננות על פי תורה זו, הזוגיות שחם תהיה טובה יותר. יש להכניס לחדר תאורה עדינה, זרים אדומים על מנת שיכנסו אנרגיות חיוביות לחדר.

צביעת הבית על פי הפאנג שואי

אם שאלתם מה זה בדיוק פאנג  שואי, אז התרגום שלו מסינית הוא רוח ומים. שיטה זו מסבירה כיצד להניח חפצים שונים בבית. באמצעות שיטה זו, אנו קרובים יותר לטבע. גם צבעי הבית למי שמעוניין ללכת על  תורת עיצוב הבית על פי הפאנג  שואי,  יש ללכת על צבעי היסוד יוצר מאשר על צבעים צבעוניים יותר.

  לקריאה נוספת:

 

   

 

 

   
 
 

 

 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים