עיצוב פנים הבית

 
יש כאלה שחולמים על עיצוב פנים הבית שישרת אותם כפי שתמיד תכננו. ניתן לעשות זאת בכמה דרכים, ואף למצוא פתרונות זולים.  ניתן לשלם למעצבת עבור הענקתה טיפים  הנכונים של עיצוב פנים הבית.  יש משפחות או אפילו זוגות בתחילת דרכם, שאינם יודעים כיצד להתאים צבעים נכונים לקירות שזה הבסיס עבור עיצוב פנים הבית. אם תחשבו על "הום סטיילינג" הוא יהיה הרבה יותר זול מאשר מעצב הפנים. כך שניתן למצוא את עיצוב פנים הבית בדרכים שלא יעלו לנו הרבה כסף. הבית יכול להיראות שונה עם נגיעה נכונה באביזרים שונים כמו ווילונות תאורה ועוד. גם אם תמצאו באתרי האינטרנט על טיפים שונים ואיך לחסוך בעיצוב של פנים הבית, תמצאו לא מעט רעיונות מועילים שיועילו לכם המון בעיצוב הבית.
 
מעוניינים לעבור לדירה חדשה או לבית קטן יותר ? - כמה טיפים בעיצוב הפנים
 
יש למדוד את הרהיטים העיקריים שלכם, כמו סלון או פינת אוכל ואין אתם חושבים להחליף אותם. יש למדוד עומק, רוחב וגובה, על מנת שהריהוט ייכנס באופן מושלם לחללים השונים, ולא יתברר לנו שעלינו לרכוש ריהוט חדש בחלק מן החללים.  כאשר אתם מכנסים לדירה ריקה, קשה לקבוע הערכה נכונה.  כל בית או דירה הם שונים ויש לאמוד נכון את הריהוט שלכם. יש לדאוג לפתרונות אחסון נוחים כאשר אנו מעוניינים בשינוי של עיצוב פנים הבית. יש למדוד את רוחב הארונות שלכם, ואת מידות הקירות של החדרים בחדרי השינה החדשים. זו ההזדמנות שלכם, אף לסנן דברים שרצונכם לזרוק וכך לצמצם את המקום בארונות שלכם.

אל תחנקו את הבית עם ריהוט מיותר
 
כאשר יש לכם ריהוט מדירה או בית קודם, ואתם עוברים לדירה או בית קטנים יותר, אין צורך לחנוק את הבית עם כל הריהוט,  תוכלו להישאר עם חלק מהריהוט שאתם אוהבים, כמו דלתות מעוצבות לבית שכבר רכשתם לפני כמה שנים ועדיין שמישות. אך להתאים את הריהוט לחלל החדש של הבית, שכנראה יהיה קטן יותר  מהבית הקודם. יש תמיד להתייעץ עם מעצבת, או שיש כאלה בעלי כשרון טבעי לעיצוב פנים, שיוכלו בהחלט לתכנן את הדירה או הבית החדש שלהם.
 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים