עיצוב מטבחים

 
המטבחים בארץ, מעוצבים על פי ההרגלים והמנהגים. אירועים משפחתיים הם אחד מהמנהגים הידועים ביותר בארץ. עיצוב מטבחים, הוא תחום  ידוע, ויש סגנונות שונים כמו סגנון מודרני, כפרי, קלאסי ופרובנס. יש לתכנן היטב את עיצוב מטבחים. יש כאלה שניגשים למעצבי מטבחים ומקבלים עיצוב שיתאים על פי הצרכים וההרגלים של בני המשפחה. גם הרגלי האירוח שלכם, יקבעו בעיצוב המטבח. יש לבנות תכנית של המטבח, ומעצבי המטבחים יוכלו אף לבנות לכם תכנית שתראה לכם בדיוק באמצעות ההדמיה כיצד יירא המטבח שלכם. יש ארונות מטבח כהים או בהירים. גם החומרים והתאורה חשובים כאשר ניגשים להתחיל בפרויקט של עיצוב מטבחים. אם החלל שלכם הוא קטן, אין צורך במטבחים גדולים, אך יש לתכנן יותר בפרטים וקפידה את המטבח.
 
איך בוחרים את צבע ארונות המטבח ?
 
כמו החלל, במידה והוא קטן ,יש לבחור בצבעים בהירים, ואם החלל הוא גדול, יש לבחור בצבעים כהים. אם יש לכם ילדים קטנים בבית, יש לבחור צבעים כהים יותר של ארונות מטבח. יש להתאים את המטבח לפרטים השונים. יש כאלה שמעוניינים במטבחים חכמים, כך שהאחסון יתבצע באופן הכי מושלם. יש לברר את הסגנון של עיצוב מטבחים יתאים לכל אחד מכם. יש להתחשב בצבע וסגנן ארונות המטבח, כך שיתאימו לשאר הריהוט בבית, כי היום מטבח, פינת אוכל וסלון, הם יחידה אחת. ניתן למצוא מטבחים מעוצבים אצל נגרי פרטיים, או אצל מעצבי מטבחים וגם למצוא מטבח מוכן על פי המידות ברשתות השונות.

מטבח יפה וגם אופה..
 
לא בלב ד שהמטבח שלנו ייראה יפה ואסתטי, הוא צריך להיותי נוח לשימוש  לאלה הנוהגים לבשל הרבה בבית, לארח בני משפחה וחברים. האחסון של מכשירי החשמל השונים שמיועדים לבישול כמו מיקסר, מכונה לאפיית לחם, ועוד מוצרים המיועדים לבישול, יש להציב במקומות שקל לשלוף ולהחזיר את המכשירים הללו. הרבה יותר נעים וקל לבשל במטבח שהוא נגיש ונוח לשימוש.  כאשר יש מקום קטן במטבח, נוח לתלות ארונות מטבח, וקל לחסוך במקום. ישנם ארונות  מטבח, בעלי מנגנונים נוחים שממש כיף להשתמש בהם.
 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים