עיצוב חדרי אמבטיה

 
יש אנשים שמעוניינים להתחיל את שיפוץ הבית באמצעות עיצוב חדרי אמבטיה. השינוי של חדר שלו אנו זקוקים במיוחד ומשתמשים בו המון, הוא זה שגורם לנו לרצות לתת ו שינוי  ואף עיצוב חדרי אמבטיה שנרגיש הכי נוח. יש להדגיש תשומת לב מיוחדת לחלל זה שאמור להעניק לנו את ההתרעננות והרגיעה, שאליה אנו זקוקים כמה פעמים ביום. לפני שחושבים של עיצוב חדרי אמבטיה, יש לחשוב על מה שבאמת מרגיע אותנו, אם מבחינת העיצוב או הצבעים. היום ברוב חדרי האמבט, לא נראה אמבטיות גדולות  יותר, כי את מקומן, תפסו המקלחות שהן משוכללות ויש להן אף ראש מקלחת המיועד לעיסוי מפנק . בגלל צו השעה של החיסכון במים, רבים מבקשים לבצע עיצוב חדרי אמבטיה ולהציב מקלחונים מודרניים ופרקטיים.
 
לנצל כל פינה בחלל חדר האמבט
 
חדרי האמבטיה, אינם גדולים במיוחד, ולכן, כדאי כי נדע כיצד לתכנן את החלל הקטן בהם בדרך הכי נכונה ויעילה.  השאלה היא, האם אתם מעוניינים באמבטיה? מקלחת.? או בשניהם.? האם יש מקום למכונת כביסה ומייבש?. האם המקלחת תהיה עגולה או בצורת ריבוע? לשם כך יש להתייעץ עם אנשים המתמחים  בכל הקשור אל עיצוב חדרי אמבטיה. תוכלו למצוא אתרים באינטרנט ששם תראו עיצובים שיוכלו לעניין אתכם בתחום חדר האמבט. יש צבעים שיכולים לדבר  לרבים  מאתנו, יש שמעדיפים צבעים חיים יותר של החיפויים כמו אדום, כחול, פסטלים ועוד. יש כאלה שמעוניינים להתקין ריצוף אחיד על קירו חדר האמבט והרצפה, אך אם אינכם מעוניינים, תוכלו למצוא גוונים או דוגמאות של אריחי רצפה, שיתאימו בדיוק לסגנון שלכם ולאריחי הקיר בחדר האמבט.
 
הבחירה של אריחי חדר האמבט
 
יש היום מגוון רחב של אריחי אמבט, חשוב להתאים בדרך הנכונה ולמצוא אריחים שיהיו פרקטיים עבורנו, כמו אריחים המיועדים למניעת החלקה, שכן מדובר בחדר עם הרבה לחות ומים. יש כאלה שאוהבים מראה חלק וקלאסי, ויש את מראה הפסיפס. כאשר מדובר על אריחים, השמים הם הגבול, והבחירה הופכת להיות להרבה יותר קשה ומורכבת. התחילו לבקר באולמות התצוגה של ממכר כלים סניטריים, וכך, תוכלו לגלות את הדוגמאות והמחירים השונים שלאריחי אמבט, שבטח משהו משם ימצא חן בעיניכם.
 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים