סידור בתים

סידור בתים מיועד לכל אותם אשר הבית שלהם מבולגן ומלוכלך, מסודר בצורה לא יעילה והמרחב בו נראה כאילו חסום. סידור בתים למעשה יוצר סביבה יותר נעימה ונוחה בתוך הבית ומאפשרת לאנשים להתנהל בתוכו הרבה יותר בקלות.

סידור בתים הוא אמנות בפני עצמה. זה להפוך את השטח הכי קדוש בשבילנו (אחרי הגוף הפיזי שלנו) למקום שמייצג את הקדושה והחשיבות שלו- הבית שלנו הוא המקום שבו אנחנו מבצעים את רוב הפעולות שלנו- אנחנו אוכלים בתוכו, ישנים בתוכו, מתקלחים בתוכו ולמעשה זה המקום שבו אנחנו מקבלים פרטיות וחופשיים לעשות מה שאנחנו רוצים.

עם זאת, הרבה אנשים אינם מודעים לחשיבות שיש לבית שלהם ולחשיבות של הסדר בתוכו ביצירת התנהלות יעילה.

הבית שלנו מהווה איזו שהיא מראה לגבינו- ההתנהלות שיש לנו בתוך הבית משליכה על ההתנהלות שיש לנו במהלך חיי היום יום. כאשר אנחנו מזלזלים בחשיבות של הסדר בבית, למעשה זה מעיד על כך שהחיים שלנו עשויים להיות בבלגן. מטבח לא יעיל מעיד על הרגלי אכילה גרועים, חדר שינה לא יעיל מעיד על חוסר בשעות שינה מספקות וכן הלאה- כל אלה גורמים שמעידים בפני עצמם לגבי איכות החיים וההתנהלות בחיים שלנו.

סידור בתים נועד ליצור לעצמנו מרחב יותר נעים ויותר נוח שמתאים ספציפית לכל בנאדם ובנאדם. הוא יוצר עבורו מרחב שמיועד אך ורק בשבילו על ידי התאמת הבית, על ידי התאמת הריהוט, הסדר של הדברים והפיכת המרחב למקום יותר מסודר ויעיל, למקום שיהווה מקום שיעורר בו השראה- מקום שיתאים בדיוק לצרכים ולרצונות של אותו אדם. הרצונות האלה, כמובן, יכולים להיות מגוונים- בנאדם שאינו אוהב לסדר יהיה עם בית בעל מעט חפצים, או חפצים שקל לסדר תוך שניות. בנאדם שאוגר הרבה ניירת וספרים יהיה בעל מערכת ארונות מתוחכמת שתאחסן את הספרים האלה בצורה יעילה אך נוחה לשליפה. האפשרויות רבות, ובסופו של דבר נשאר רק להתאים את המציאות אל החזון של אותו בנאדם וליצור עבורו את בית החלומות שלו.

סידור בתים הוא למעשה אמנות. אמנות שיוצרת עבור הבנאדם המתגורר באותו בית מקום שמתאים בדיוק לצרכים שלו, לרצונות שלו ואפילו יותר. סידור בתים יוצר מעיין נווה מדבר בתוך העולם הזה שלעיתים יכול להיות מלחיץ, מהיר וחסר רחמים, והוא מהווה מקלט עבורנו כאשר אנחנו רוצים לקבל פרטיות.

באמצעות סידור בתים אנחנו יכולים סוף-סוף ליצור לעצמנו מרחב שמספק את כל התנאים שלנו למקום המגורים שלנו, יהיו התנאים אשר יהיו.

בין אם אתם אוגרים חפצים על ימין ועל שמאל או שאתם מסתפקים בכמות מינימלית של דבר, סידור בתים עשוי ליצור עבורכם מרחב יותר מתוחכם, יותר נוח ויותר יעיל להתנהל בתוכו.

 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים