עיצוב הבית לפי הפנג שואי

כאשר אנו מבקשים לעצב את הבית לפי שיטת הפנג שואי, מבקשים אנו להנחיל לבית אחידות ושלמות עם הטבע: על אף שזהו מעשה ידי אדם, הוא ייראה כמשתלב ולא כגוף זר. יכולות להיות שלל דרכים יצירתיות לגרום לפלא הזה לקרום עור וגידים. להשתמש במראה של בעלי חיים שחיים באזור, להשתמש בנוף הצמחי השורר באזור, בצורה של זרימת המים בנהר המקומי, ועוד.

בחירה באיש המקצוע הרצוי לנו

חשוב לבחור באיש מקצוע אשר הדיעה שלו והפרספקטיבה בה הוא רואה את פני הדברים – נתוני הטבע לעומת הבית שלכם, מתיישבת עם דעתכם, ואתם מצליחים לראות עין בעין את שרצוי לעיצוב הביתי במקום. עבודה עם מעצב שכזה חשובה בראש ובראשונה, ועדיפה על פני עבודה עם מעצב פנג שואי אשר רואה אחרת מכם את פני הדברים ייתכן ותצליחו להיות משוכנעים בדבריו, אולם תמיד תהיה הזדמנות לתקן את העיצוב. היות ואתם חיים את ההווה, מומלץ לבחור במעצב אשר ברגע זה – עבודתו נושאת חן בעיניכם, ומתאימה לתפיסתכם.

אופן עבודתו של המעצב

המעצב יערוך רשמים סביבתיים, ישווה אותם למבנה הבית שלכם ויחל להעלות רעיונות לשילוב כחול הים, חום המדבר, וירוק העץ עם הבית שלכם, כמובן – תוך התייחסות לצורות של רכיבי-נוף אלו. הרשמים הללו יתורגמו אט אט לרכיבי ריהוט, פרופילי חלון, ארונות קיר מעוצבים וחפצים דוממים אחרים שניתן לשלב בביתכם קבוע או באופן זמני.

הוצאת הפרויקט לפועל

הסכמתכם לאופן עיצוב הבית לפי הפנג שואי – בהנחיית המעצב שלכם תוציא לפועל את הפרויקט. חשוב לבחור בקבלן מבצע בעל ניסיון במימוש פרויקטי פנג שואי על מנת להנחיל לעצמכם תוצאות יוצאות מגדר הרגיל, כאלו אשר יהיו שוות כל שקל שתשלמו על השירות. מומלץ לשאול בעצתו של המעצב, ובהינתן שאינו מכיר קבלנים, יש להתייעץ עם לקוחות אחרים שעצבו את הבית שלהם בשיטת הפנג שואי. הם ודאי יוכלו להמליץ לכם על ספקי שירות מקצועיים בתחום הבנייה אשר מימשו בעבר מספר פרויקטים כאלו ככל הנראה. מול הקבלן, חשוב לברר זמני ביצוע, זמני סיום ועלות של כל נדבך בביצוע השירות. הסכמתכם לחוזה ההתקשרות ולהצעת המחיר תוציא לפועל את פרויקט הבנייה והייצור.

 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים