עיצוב גינות

 
 יש דגש גדול היום  של עיצוב גינות. בגלל הרגישות הרבה של נושא חיסכון במים, רבים יעדיפו לבצע עיצוב גינות חסכוניות. אם הדשא הטבעי היה בכל גינה עד לפני כמה שנים, היום הדגש יהיה על התקנת דשא סינטטי. הצמחים שיהיו בגינה, ידרשו מעט מים, בכדי שלא נראה את הבזבוז במים בחשבון המים שלנו.עיצוב גינות בשיטה החדשה, אינו גורע ממראה של גינה מלבלבת. יש גננים המתמחים  בכל תחום הבוטניקה, שיוכלו להתאים את הצמחים החסכוניים שייראו נהדר ויתאימו  אף לכמות השמש או הצל בגינתנו. גם שימוש בחלוקי נחל ואבני טוף, יגרום לגינה להיראות מיוחדת וטבעית מבלי לכסח עשבים שוטים, או להשתמש בהשקיה מרובה. גם החיסכון בתחזוקת גנן הא משמעותית, כאשר אנו מסתמכים על עיצוב גינות של גנן מקצועי.
 
השקייה נכונה ושימוש במערכות השקיה חסכוניות
 
לרובנו אין זמן להתעסק בגינון או השקיה, היות ואנו נעדרים מהבית להרבה שעות. באמצעות השקיה אוטומטית וחסכונית, שאותה יתקין לנו גנן מקצועי שתחום העיסוק שלו הוא עיצוב גינות, לא נצטרך אפילו להשקטת את הגינה, וכמות המים שתהיה בהשקיה, תספיק בדיוק לתחזק את הגינה כמו שצריך. חשבו על ההוצאות שיש בכל שלושה שבועות בערך על תחזוקת גינה.   כאשר, אנו נבצע עיצוב נכון וחסכוני של הגינה, לא יהיה לנו צורך בכלל לתחזוקה שוטפת של גנן.  גם גינות תועלת, ניתן לתכנן באמצעות הגנן שתבחרו לעיצוב הגינה. יש הרבה אנשים שאוהבים להקצות שטח מסוים לגן ירק או לצמחי תבלון.  רצוי כי תרשמו על הנייר את מה שאתם רוצים שיהיה בגינה שלכם, וגנן מקצועי, יוכל לתכנן לכם את מה שתרצו, בתכנון מדויק.
 
תכנון הצמחייה בגינה שלכם
 
לא כל צמח יכול להתאים לגינה שלכם, זו הסיבה כי גנן, יוכל לעצב לכם את הגינה על פי התנאים לה, וכך להתאים לכם את הצמחים הנכונים. הגנו המקצועי, ישאל אתכם מספר שאלות על מנת שיוכל לתכנן היטב את הגינה על פי הצרכים האישיים של כל משפחה. יש מי שכן אוהב להתעסק בגינה ויש שמי שאינו מעוניין מפאת חוסר זמן או ידע, וזה הבסיס של תכנון הגינה שלכם.
 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים