עיצוב בית מודרני

 
רבים הם האנשים שאוהבים עיצוב בית מודרני שיש בו קווים פשוטים ונקיים. הצבעים הם  ממשפחה מנוגדת, ולא יותר משלושה צבעים, ניכרים בעיצוב המודרני. הסגנון המודרני היום משדר יוקרה וסוג של אלגנטיות.  עיצוב בית מודרני, הינו עיצוב שמושתת יותר על הפרקטיות. הרבה מהאוכלוסייה הצעירה משתמשת בסגנון זה, וכן בבתים של אנשי היי טק ניתן לראות עיצוב בית מודרני. יש היום הרבה רהיטים חכמים שמציגים פרקטיות רבה בשימושם. כמו גופי תאורה מעוצבים לבית בסגנון מודרני, הצבעים השולטים בריהוט המודרני ובספות מעוצבות הוא בצבעים שחור ,בן, אדום וירוק. רוב הריהוט כאשר מדובר על עיצוב בית מודרני, יהיה באותו הסגנון, כולל המטבח, שהוא יחידה אחת עם הסלון ופינת האוכל, ברוב הבתים והדירות. היום, עיצוב מודרני, מקובל ומשדר גם איכות חיים.

העיצוב העכשווי - עיצוב מודרני
 
העיצוב העכשווי של היום הוא עיצוב בית מודרני, היות ורבים מוצאים אותו נוח ופרקטי. גם ההרמוניה, כלומר האחידות שניכרת באמצעות קווים נקיים, היא זו שמושכת הרבה אנשים לכיוון של עיצוב זה. המעצבים צופם כי הדרישה  של עיצוב בית מודרני, תעלה המון בשנים הבאות. תכנון מעמיק יידרש על מנת לעצב בית או דירה בסגנון המודרני. יש משהו קר בסגנון המודרני, לכן מעצבים רבים, יודעים להשתמש בכלי העיצוב הנכונים, בכדי לא להעניק לבית מראה קר  ומנוכר.  ניתן לארח בנוחות כאשר הבית מעוצב בסגנון המודרני, היות ובהנדסת האנוש של עיצוב הריהוט בבתים אלה, יש מחשבה רבה על נוחות של הריהוט השונה בעל קווים מודרניים. יש לשלב אלמנטים שישתלבו עם הסגנון המודרני. יש כאלה שיעדיפו לשכור את שירותיו של מעצב פנים, בכדי שיעצב להם בית מודרני על פי טעמם האישי.
 
מינימליזם - מילת המפתח בעיצוב הבית המודרני
 
יש לציין, כי מינימליזם, הינה מילת המפתח בעיצוב בית בסגנון המודרני, ולכן יש לתכנן בקפידה את העיצוב, ולא לגרוע ממנו בהוספה של פריטים מיותרים. הריהוט המודרני, עשוי מעץ מלא ומשובח, אין בו פיתוחים או אלמנטים אחרים, הוא פשוט אך, משדר מן סוג של יוקרה. יש כאלה שיעדיפו את עיצוב הפנים שלהדירה או הבית, בסגנון של צבעים כהים, ויש כאלה בצבעים בהירים יותר, אך יש לשים לב לפרט חשוב, כמו, חלל הבית. צבעים כהים בעיצוב  מודרני, יתאימו לחללים גדולים, בזמן שצבעים בהירים יתאימו לחללים קטנים יותר.

 

 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים