עיצוב פנים לדירה חדשה - כל המידע

בחירת עיצוב הפנים לדירה החדשה מצריך אותנו להתבונן מקרוב בפרטים הקטנים ולהכירם היטב, ולא רק על מנת שתצא לנו העבודה הכי טובה שיש, אלא משום שאתם תגלו שלעתים ביצוע משימות קטנות שלא מצריכות סיוע מקצועי הוא שגורם למתיחת הפנים האמתית בעיצוב הבית שלנו. כך, למשל, אם לא קניתם מנורה משוכללת והתאורה בבית היא נורת ליבון, ניתן בכמה עשרות שקלים בלבד – לרכוש אהיל בד שהופך את מקור האור לאחד ההתקנים היפים בדירה. צביעת אדניות חלון והדבקת טפטים אף הן פעולות שמשביחות כמעט בלי מאמץ את עיצוב הבית. יחד עם זאת, כאשר מתייחסים לעיצוב מלא של הבית, אין מנוס מביצוע פעולות מורכבות יותר המצריכות סיוע מקצועי.

ריצוף הבית
 
ריצוף הבית היא אחת המשימות החשובות שתצטרכו לעשות בתוך מקום מגוריכם. ניתן לרצף במשטח אחיד את הבית או במשטח המחולק לסגמנטים כגון פרקטים או בלטות. אף על פי שלרוב – זהו העיצוב שהדייר יבחר, ישנם מעט מקרים בהם אין מנוס מלעצב במשטח חלק את הבית, למשל - כאשר בונים סטודיו לריקוד או פינת משחקים לילדים. ברוב המקרים, תידרש בחירה של עיצוב בסגמנטים כגון בלטות טראסו (שיש), פרקטים, או חלקי-ריצוף מעץ אמתי הדומים לבלטות. חברת פנדור דלתות פנים מייצרת דלתות המתאימות לכל סוגי הריצוף בבית, כדאי לכם להגיע ולבדוק.
 
עיצוב הקירות
 
עיצוב הקירות נעשה בשלוש דרכים עיקריות:
 
* צביעה חיה של הקיר (הכי נפוץ).
 
* הדבקת טפטים.
 
* הטמעת חיפויים מוצקים בשכבה הקדמית של הקיר.
 
גם כאשר הדרך היא סטנדרטית, כמו צביעת הקיר – ישנן לא מעט דרכים יצירתיות שתוכלו לעשות זאת: לצבוע בצבעים מגוונים את הקיר וליצור אילוזיות כגון שמים ועננים, גלי ים וכד'. לצבוע את הקיר כך שיידמה לקיר עם חיפוי (בדרך כלל – טפטים פותרים זאת, משום שצביעה חיה בה יצוירו דיוקנים על הקירות מצריכה עבודה של מקצוען שהיא בדרך כלל יקרה מאד ועלולה לחרוג מתקציבכם). כמובן שאם החלטתם ללכת על הדבר האמתי ולשים חיפויי קיר מוצקים ניתן לעשות זאת עם בריקים חומים, בריקים לבנים, בריקים ורודים, אבני חאקי ואבנים ירושלמיות עתיקות. ניתן גם להזמין חיפויים מודרניים כגון חיפויי זכוכית עם ויטראז'ים או בלעדיהם – בשלל צבעים.
 
רשימת קניות קטנה לחידוד העיצוב הביתי
 
אהילי מנורות, אדניות עציצים מעוצבות, ווילונות מעוצבים, טפטים לקירות, ועוד מגוון רחב של פריטים קטנים אשר יעשו את ההבדל בין בית רגיל לבית מעוצב למשעי.
 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים