ארונות הזזה מעץ בהתאמה אישית

בחירה בארונות הזזה מעץ היא אחת החכמות שתעשו עבור ביתכם. בחירת פתרונות אחסון מחייבת שהם יהיו עמידים ובעלי כושא שרידות גבוה, וגם שישאו בחובם עיצוב מעניין ומרתק, וזה בדיוק מה שקורה כאשר בוחרים ארונות הזזה מעץ. ארונות אלו עמידים, נפתחים בקלות רבה, נסגרים בקלות רבה עוד יותר, ואפילו לא דורשים מכם ניצולת של נפח. הארונות פשוט מספקים לכם את כל היכולת להתנהל בבית בקלות רבה ובאופן שלא היה כמוהו בעבר, עת היו לכם ארונות פתיחה.

ללא ניצולת נפח

עשינו בדיקה בביתכם וגילינו כי ניתן לחצוב בקירותיו? מצוין, החציבה תחליף את נפח הארון, שייראה כמו תמונה על הקיר, עם גישה לדלת בלבד. לא ניתן לחצוב בקיר? קיימים ארונות עם נפח לא יותר מ- 40 ס"מ, אשר מגיע על חשבון ממד אורך ענק וממד רוחב במידה של קיר ביתי ממוצע. כך, יש לכם ארון בפריסה רחבה על הקיר כולו, ואינכם זקוקים לנפח גדול, בשל כך שממדי האורך והרוחב מגיעים על חשבונו ומאפשרים לכם אחסון בקנה מידה גדול. בדרך זו, אם כן, ארון הזזה תמיד יחסוך בנפח ועל כן יהיה עדיף על ארון הפתיחה. כמובן שהחגיגה הגדולה תהיה בפתיחת הדלתות, שלא תצריך ולו 1 ס"מ בודד של נפח, בשונה מדלת פתיחה המצריכה 1-0.5 מ' לפחות.

מקסימום עיצוב בהתקן אחסון אחד

ארונות עץ עם מראה, ארונות עץ עם מסגרת נגרים מהודרת, ארונות עץ חלקים ארונות עץ בטקסטורה מחוספסת, ארונות עץ מודפסים עם גרפיקה ממוחשבת צבעונית. כשמדובר על עיצוב ארונות הזזה 2019, השמים הם הגבול ככל שמדובר בעיצוב. ארונות הזזה הם כה מעוצבים עד כי הם מסוגלים להמיר תמונות קיר ולשמש כהתקן היופי והחן של אותו החדר, ולא רק כהתקן אחסון.

מראות בצבעים שונים

ארונות הזזה מעץ יכולים, אם כי לא תמיד, להכיל מראה. ניתן לבחור בין מראה שקופה לבין מראה צבעונית בסגנון צלופן, כחולה, אדומה, ירוקה וכד'. מראות בארונות ההזזה ען על הדלת החיצונית ועל כן החדר כולו נהפך לא רק לחדר מגורים אלא לחדר טיפוח שניתן להתקין בו גם פינת איפור. אידיאלי לצרכני האיפור ולנשים הנהנות להתהדר מול מראות.

 

 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים