ספות מעוצבות

ספות מעוצבות תורמות למראה הסלון או חדר האורחים לכיוון העיצובי בו ביקשתם ללכת. אם גם אתם מעוניינים בחדר סלון בעיצוב כפרי, חדר מגורים בעיצוב איטלקי, חדר אורחים בסגנון לטיני, ועוד – ספות מעוצבות מתרגמות את הרצונות שלכם לנעשה בפועל. את מלאכת התרגום הזו לא כל אדם יודע לבצע כהלכה. חשוב לפנות למעצב פנים מוסמך אשר יסייע בידכם לבחור ספות מעוצבות לבתים שלכם. כך תתנהלו על מנת להנחיל לבית שלכם ספות מעוצבות בעלות קונספט מנצח.

היפגשו עם מעצב פנים

מעצב הפנים יבחן את הבית שלכם וימליץ על ספות בהתאם לעיצוב הבית שביקשתם. כך, למשל, אם מדובר בעיצוב מודרני – ככל הנראה תהיה זו ספת בד בעלת צבעים חלביים ובהירים, לעומת עיצוב עתיק המושתת על תעשיית העור ועל הצבע הכהה, בייחוד הצבע האדום הכהה - השולט בריהוט הנכסף. מעצבי פנים יוכלו להציע לכם מגוון של פתרונות עבור ספות מעוצבות, אשר יהפכו את החדר בו הן מוצבות לחדר מעוצב בסגנון הרצוי, או יחדדו זאת אם התוצאה כבר הושגה.

בחרו פתרון לספות מעוצבות

ניתן לבחור בפתרון שהומלץ לכם או לבקש מהמעצבים לבחון מחדש את הנכס. במידה ובחרתם בפתרון הרצוי, תופנו לספקים מובילים בתחום ספות מעוצבות, ספקים אשר יתרמו לאין ערוך לשיפור מראה הבית שלכם באמצעות הספות הנדירות והיפות.

משתנים נוספים לנושא העיצוב

עליכם לקחת בחשבון כמה שותפים יושבים בפועל בסלון הזה, ולכמה מקומות ישיבה תידרשו בפועל. על פי כך, ניתן לפסוק איזה גודל ספות תצטרכו וכמה יחידות תידרשו לקנות. בהינתן יחידות רבות ייתכן שתזכו למחיר נמוך ממחיר המחירון על בסיס קנייה סיטונאית. ידע מוקדם של הנושא עלול להניב לכם עסקה שגם אתם לא תאמינו כי קיימת בשוק, לאור המחירים של הרהיטים אשר טיבם ידוע לכולנו.

סוג החומר ממנו עשויות הספות

ניתן או לבחור בחומר אשר יש לכם ניסיון תחזוקה שוטפת בו, או לצאת לדרך חדשה ולבחור ספה מחומר שאתם לא מכירים. עשו זאת על פי שיקוליכם אתם, אך קחו בחשבון שתחזוקה שוטפת נדרשת על מנת לשמור על ספות מעוצבות בבעלותכם ולהנחיל להן מראה מנצח וחדש למשך שנים רבות.

 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים