סורגים מעוצבים לחלון – השוואת מחירים

סורגים וסוככים לחלון משמשים הן להגנה על הבית והן לעיצובו. ההגנה שמספקים הסורגים היא מפני נפילות, ומפני פריצות כאחת. מהם דגמי הסורגים המומלצים ביותר הן מבחינת עיצוב והן מבחינת פונקציונליות? אנו סבורים שהמדובר הוא בסורגים המתקפלים שכן מבחינה דקורטיבית ניתן תמיד לקפל אותם, הגם שהדגמים האחרונים מהודרים מאד ובכל מקרה ישפרו את הנעשה בחדר מבחינה עיצובית. מבחינה פונקציונלית מדובר בסורגים חזקים, עםפ מנגנון נעילה שקשה מאד לפרוץ.

בחירת העיצוב לסורגים

ניתן לבחור צבע וצורה לסורגים. הצורה הכי בסיסית של סורגים היא סורגי ואקום, אולם גלילים אלו אינם יוצרים חותם עיצובי ביתי במיוחד. מנגד, ישנם סורגי בטן היוצרים חצי ירח בחלק התחתון שלהם, אשר מהווה בטן חיצונית בולטת. סורגים אלו משמשים בבתי אב לא מעטים על אף שהם קבועים ולא מתקפלים. בתחום הסורגים המתקפלים ניתן לבחור לא רק את הצבע אלא גם את דרך הקיפול: הכנסה לתוך פיר, קיפול בצורת אקורדיון והנחה בצד, וכד'.

כמה יעלו דגמים שונים של סורגים?

מחירי הסורגים תלויים בסוג הדגם ובעלות הייצור. כך, למשל, סורגי התקנה בודדים (ואקום) ניידים יתומחרו בזול ביחס למערכת סורגים מוכנה קומפלט כמו סורגי הבטן או הסורגים המתקפלים. ישנה חשיבות גם לכמות ההזמנות. אם תזמינו דגמי סורגים רבים מאסופת סורגי הבטן, המתקפלים ודגמים אחרים - זולים יותר תתכן הנחה מטעמים סיטונאיים.

מה חשוב להכיר בסורגים שלכם?

ראשית כל, יש להכיר על בוריה את תעודת האחריות שלכם: מה מתבצע במסגרת האחריות, לאלו שירותי תיקון תהיה זכאים, ובאלו תנאים, וכד'. שנית, במידה ויש לכם מערכת אזעקה בבית, בקשו מהמתקין שלכם גלאי זעזועים לזיהוי פריצה מהסורגים. הגלאי יודע להבדיל בין רגישות של ציפור או חתול שהתיישבו על הסורגים לבין אדם שמנסה לפרוץ אותם באמצעות טלטול, ובמידה ויהיה אירוע כזה – הגלאי יפעיל את האזעקה וישלח דיווח למוקד.

אלו סורגים מעוצבים פופולריים כיום?

סורגים שקופים: סורגים היוצרים מצג שווא כאילו אין סורגים במבנה, אך כאשר או נמצאים בתוכו או בקרבתו נכונה לנו הפתעה. בנוסף, ניתן למצוא כיום סורגים לבנים לחלוטין הן בגרסא מתקפלת והן בגרסא של סורגי בטן. ניתן למצוא גם סורגים מלבניים ישרים המורכבים כשהם בולטים החוצה בהשוואה לדופן החלון, במרחק של סנטימטרים בודדים. דגם זה יתאים יותר לקומות הנמוכות, ובמידה ואין תינוקות ובעלי חיים בבית, ניתן להתקינם גם בקומה גבוהה.

 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים