המדריך המלא לבחירת סוככים למרפסת או לחצר

בחירת התקני הצללה כמו סוככים עבור המרפסת או החצר נחשבת יעילה במיוחד אם היא נעשית בהדמיית מחשב של חנות פתרונות הצללה. בחירה כזו יכולה לקצר לכם משמעותית את הדרך לפתרון הצללה בר קיימא, כשאתם יודעים שהעיצוב שלו תקין וישנה התאמה מלאה לחצר גם בנושאים אחרים כמו יציבות ועמידות. הדמיות מחשב של חנויות פתרונות הצללה מספקות נתונים טכניים על חומרי ההרכבה של המוצר, וגם מידע על הפעלתו החשמלית. בכך, אתם תוכלו לדעת למה לצפות בעת ההתקנה, ולבחור ביעילות את מה שאתם זקוקים לו.

בחרו סוכך חשמלי עם אפשרות לגלגל ולקפל יריעה

קיפול היריעה יכול להתבצע לתוך קסטת מתכת או פלסטיק, או לתוך חריץ מובנה. מומלץ להתמקד בסוכך זרועות, ועבור חלונות קטנים – מומלץ לבחור סוכך מרקיזה. כשהסוכך הוא חשמלי מאד קל לעבוד עמו, ואין צורך לגשת ליריעה מגבוה ולתפעל אותה טכנית. ניתן להסדיר סוכך אפילו בקומת בניין, ובלחיצת כפתור לקפל את היריעה. 

בחרו בסוכך עם מנגנוני הגנה נדרשים על היריעה

על פי רוב, יריעת סוכך תהיה חד ממדית ומשופעת מלמעלה למטה. אם אתם נמצאים מול קרינת שמש ישירה, מומלץ לבחור סוכך עם יריעה כפולה. בקצה היריעה הרגילה ישנה עוד יריעה, קצרה יותר, שנפרסת אנכית אליה כלפי מטה. בכך, היא מסתירה את כל השמש כשהיא יוקדת, כלומר נמצאת בדיוק מולכם. אם אתם נמצאים בסביבה מוצלת עם אלמנטים אחרים כמו גדר או חומה המפרידים ביניכם לבין השמש, אלמנט זה על היריעה פחות אקוטי.

בחרו בחומרי ייצור איכותיים עבור הזרוע ועבור היריעה

הזרוע – חייבת להיות עשויה ממתכת חזקה ועמידה, כזו שתישמר לכם למשך שנים רבות כמו חדשה. סוכך זרועות ממתכת חזקה מספק לכם את כל הערובה שמדובר בפתרון הצללה חזק, עמיד אשר כאן בשביל להישאר.
יריעה – מומלץ לבחור ביריעה מבד חזק כמו דראלון או PVC. בדים אלו אינם מתפקדים בסטנדרט המוכר, אלא נודעים כיציבים הרבה יותר בשל הכובד הסגולי שלהם כחומרי גלם. בד כזה מסייע לכם לתפוס צל באיכות וגם אינו פגיע מנזקי אקלים. יחד עם זאת, סוככים שאתם מסדירים בחצר חשוב לקפל בחורף ולא להשאיר פתוחים.
 
 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים