מעצבים

 
 

מעצבים

מעצבים הם בעלי מקצוע המתמחים בעיצוב מבנים פנימי וחיצוני. המעצבים הנם אדריכלים ומעצבי פנים מוסמכים אשר השתמשו בידע בלמדו על מנת להעמיק בהום סטיילינג, פנג שואי לעיצוב חיצוני, וכל פעולה אחרת שתשביח את המבנים שלכם ותהפוך אותם לחסרי תחרות באזורכם. להלן הקונספט שבאמצעותו עובדים מעצבים, ומנחילים לבית שלכם עיצוב מנצח בכל פרמטר וקנה מידה, עיצוב אשר יקרין אור ושמחה, ויגרום לכם לאהוב את הבית שלכם בכל מעודכם.

 בירור רצון הלקוח

הלקוח, שהוא בעל בניין, בעל בית יחיד ואפילו בעל דירה בבניין מספק למעצבים מידע על רצונותיו הכלליים: מבנה בסגנון כפרי, מבנה בסגנון עירוני, מבנה בצורה שתתאים לנוף הטבעי הנשקף מבעד לחלון, ועוד. המעצבים ירשמו זאת ביומנם, ויקבעו פגישת עבודה עם הלקוח במקום המיועד לעיצוב ראשוני או עיצוב מחדש, במקרה שזהו מבנה קיים.

מעצבים

 פגישת העבודה עם הלקוח

בפגישת העבודה בוחנים מעצבים את הנקודה בה נדרש העיצוב, ועורכים רשמים לגבי האלמנטים שיתאימו לכך. לאחר מכן, הם מנתחים במשרדם את הרשמים שהם דלו, וחוזרים אליכם עם תוצאות המעידות על עיצוב כפי שהזמנתם. מכאן, נכנס שלב דיונים בו ניתן לנקוט במספר אסטרטגיות:

1.      לבחור מרשימת דרכי העיצוב - דרך פעולה. זה יגרום להוצאת הפרויקט אל הפועל בהתאם להנחיות.

2.      לבקש לבחון מחדש את הנכס. במקרה זה תיערך פגישת עבודה נוספת.

3.      לשנות את סגנון העיצוב. המשרד של המעצבים יתחיל את הפרויקט מחדש.

 העיצוב - מהלכה למעשה

לאחר שתבקש להנחיל תכנית עיצובית מושכלת, מעצבים מחויבים לספק לך תכנית מתאר, והיא תבוצע בשטח על ידי חברה קבלנית, או על ידי חברת שיפוצים אם מדובר ברמונט פנימי. התרגום מהלכה למעשה הוא הרגע המספק ביותר לכל מעצב, ממעצב פנים ועד אדריכל, וזו יכולה להיות גם מנת חלקכם. אם אתם בוגרים של הפקולטות לעיצוב בעצמכם, ישנו הבדל רב בין הנלמד באקדמיה לבין הנדרש בשוק הלכה למעשה. ניתן ללמוד סגנונות שיעזרו לכם בעבודה כמו הום סטיילינג ביתי או פנג שואי, וכך גם אתם תתחילו לקבל פרויקטים מענף העיצוב, ולהנחיל ללקוחות שלכם מראה מנצח עבור הבניין, המסעדה, הבית או כל מבנה אחר הדרוש לו עיצוב.

 

  לקריאה נוספת:

 

   

 

 

   
 
   
 

 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים