מטבחים מעוצבים בלבן

אם גם אתם מעוניינים במטבחים שכולם על טהרת הצבע הלבן, כאן במאמר זה נספק לכן מידע על סוגי שיש, סוגי ארונות מטבח לרבות הפרזול, וסוגי מדפים הנדרשים לכם על מנת לספק לעצמכם את המטבח המבוקש. המאמר יתייחס לחומרים, צורות וצבעים נוספים שישתלבו היטב עם הלבן, ויאפשרו לכם מטבח מעוצב באופן חד, אשר ימשוך עיניים רבות של משקיעים וחבריכם הקרובים.
 
שיש המטבח
 
ניתן לרכוש שיש לבן לגמרי, או שיש בצבע קרם עם נטייה ללבן. החומר המבוקש יהיה שיש גולמי, או שיש גרניט בצבע בהיר במיוחד. יש לקחת בחשבון כי שיש גרניט, בשונה מהשיש הגולמי - רגיש למכות יבשות, אך למעט חסרון זה הם שניהם עמידים באותה מידה מפני רטיבות, לחות והשפעות חום וקור. שיש הגרניט מכיל גוונים רבים יותר, אך ניתן גם בשיש גולמי להגיע לגוון לבן בוהק ויפה במיוחד.
 
ארונות המטבח
 
ארונות לבנים, כמובן, אשר יכולים להיות עשויים מעץ צבוע לבן, או אלומיניום מצופה בשכבה לבנה דקה. ידיות הפרזול של ארונות אלו יכולות להיות גדולות או קטנות. מומלץ להיעזר בידיות קטנות אם המטבח שלכם בכל מקרה קטן, שכן שימוש בידיות גדולות ימשוך תשומת לב יתרה מדי. מבחינת הצבע, מומלץ להשתמש בצבע כסוף שקיים בידיות הנירוסטה, או בצבע האלומיניום הטבעי. צבעים אלו, כשהם באים במגע עם לבן - לא יוצרים פלטה וידית, אלא ארון שלם ומעוצב, אשר נראה טבעי ולא מאולץ.
 
מדפי המטבח
 
המדפים יעוצבו באופן דומה לארון. ניתן לרכוש מדף מסגרת: מדף מעץ עם מסגרת מתכתית. מדף עץ צבוע לבן עם מסגרת כסופה יאפשר לכם ליהנות ממראה מנצח של מטבחים מעוצבים בלבן, והתקנתם בסמוך לארונות יצרו רצף עיצובי המשכי מבחינת הגוון: המסגרת תתאים לפרזול, וגוף המדף יתאים לגוף הארון.
 
ריצוף וחיפוי
 
מומלץ להשתמש בשיש מטרצו לבן לחלוטין עם בלטות גדולות ומרווח דק בין בלטה לבלטה. לחילופין, ניתן לספק לכם ריצופים במבצע כמו שיש גרניט בעל גוון לבן או קרם. שני פתרונות אלו יצרו את הריצוף הנדרש למטבח שלכם, ויאפשרו לכם ליהנות מעיצוב מנצח במטבח לפי בקשתכם. באשר לחיפוי, ניתן לחפות את החלקים הקרובים לשיש הריצוף והמטבח בלבד, או לחפות את הקיר כולו. שימוש באותו החומר כמו ברצפה הוא בדרך כלל מה שנעשה ברוב הבתים.
 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים