מוצרי חשמל בזול

במאמר זה נשתף אתכם במידע לאיתור מוצרי חשמל בזול. יצויין, כי המחיר של מוצרי החשמל הוא רק אחת מן הבדיקות שיהיה עליכם לערוך על מנת לקבוע האם זוהי עסקה משתלמת. קיימות בדיקות נוספות שעליכם לערוך על מנת לדעת האם המוצר משתלם, והאם אתם באמת תחסכו עקב קנייתו. הצעדים לביצוע בדיקות אלו פשוטים וקלים. הם יכולים להסב לכל אחד מכם מוצרי חשמל בזול אשר יפעלו בביתו ביעילות ובחסכון מרבי באנרגיה.

בדקו מהו מחיר המוצר

כפי שציינו, זו ההתחלה שבכל תהליך קניית מוצר חשמלי. בין אם מדובר במייבש כביסה, מדיח כלים, ואפילו מזגן – יש לשים לב למחיר המוצר בחנות או ברשת שיווק מסויימת ולהשוות לרעותה. ככל שתחזרו על המהלך פעמים רבות יותר – תהיו בפרספקטיבה לגם טווחי מחירים ותוכלו להמשיך במחקר שלכם בטרם תחליטו אלו מוצרי חשמל הם שייבחרו.

בדקו מהן הוצאות החשמל של המכשיר

בדיקה זו מצריכה אתכם לבדוק מהו הספק המכשיר. חשבון החשמל הביתי נגבה ביחס להספק אשר צרכתם, ולכן רכישת מכשירי חשמל בעלי הספק נמוך היא היא שחוסכת לכם כסף, והרבה יותר מאשדר המחיר ההתחלתי של המכשיר! ההספק היא יחידת מדידה הנמדדת בוואט ומסומנת באות W. במקרים מסויימים, אם ההבדל ביוקר המוצר מזכה אתכם בחסכון בחשמל באם תקנו את המוצר היקר, אזי קניית המוצר היקר היא שעדיפה. יחד עם זאת, אם ההפרש בין שני סוגי המוצרים עובר את רף חשבון החשמל הממוצע שלכם בכל מקרה, עדיף לרכוש את המוצר הזול אם אתם יודעים שבלאו הכי לא תשתמשו בו הרבה: לדוגמה – מכונת כביסה בה משתמשים פעם בשבוע לכל היותר. אם זה מוצר שבא לכדי שימוש יומיומי מוטב לרכוש את המוצר היקר יותר, זה שחוסך לכם בהספק חשמלי.

בדקו מהי רמת הידידותיות של המכשיר לסביבה

הרמות ממוספרות מ Aועד G. בדרך כלל ידידותיות לסביבה מעידה על חסכון באנרגיה חשמלית ולהיפך. לכן, מומלץ לדבוק כמה שיותר – במוצרים השואפים לרמה A, ולהתרחק ככל האפשר ממוצרים השואפים לרמה G. רמות אלו ממורקרות בצבעים כאשר Aמסומן בירוק ו Gמסומן באדום לשם אזהרה.

 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים