כלים סניטריים לעמדת הכיור של האמבטיה הם מהמוצרים שמאד חשוב לדעת כיצד לבחור נכון. מדובר, למעשה, לא רק בגוף הכיור, אלא גם במה שמסביב: מערכת הסיפונים שלו. למי שאינו מכיר את הנושא, אלו אותם צינורות שמוליכים את המים כלפי מטה לאחר  השימוש בברז. כאשר קבלן שואל אתכם אם אתם מעוניינים בכיור בעל מראה אדריכלי מסוים או אחר, אל תסתפקו רק בבחירת המוצר. התעניינו במערכת הסיפונים וודאו שמוכרים לכם מוצר שיחזיק שנים רבות ללא סתימות ונזילות (בהנחה שנעשה במוצר שימוש סביר שאינו אמור לגרום להן). אי בחירה נכונה של סיפונים עלולה להביא, גם כתוצאה משימוש מינימלי, לתקלות של סתימות ונזילות.

מערכת הסיפונים צריכה להיות כמה שיותר רציפה

אחרי הכל, אין סיפון שהוא קו ישר מהכיור למטה. זו מערכת של הברגת צינורות בסדר יורד בסגנון מדרגות. אבל בשביל לספק לכם הולכת מים תקינה עם הקטנת הסיכוי שייווצרו נזילות, אתם צריכים מעט הברגות, כשכל חלק-סיפון הנו ארוך; דומה הדבר לזרימת חשמל דרך כבר רציף ללא מעריכים. כשהמים זורמים עם פחות התנגדות של ההברגות, הסיכוי לנזילה קטן וגם קצב הזרימה טוב יותר. זו השאלה הראשונה שכדאי לשאול את הקבלן שלכם לגבי כלים סניטריים לכיור לפני הרכבתו בעמדה.

סוגי הסיפונים: פירמות ואיכות

עוד נושא שחשוב לשאול לגביו הוא סוג הסיפון, או במילים אחרות, מי יצר אותו? כלים סניטריים של Schwab או של SANIT אתם מבטיחים לעצמכם איכות חסרת פשרות. במקרה של סיפונים לכיור, הם יהיו עשויים מחומרים חלקים במיוחד שיאפשרו תנועה SMOOTH של המים. בכך, יקטן מאד הסיכוי להיתקלות עם בעיות כמו סתימות,כמובן כאשר השימוש הוא בגדר הסביר, ללא עירוב של חומרים קשיחים וסמיכים. סיפונים איכותיים ממש יכולים להביא את הכיור למצב שגם  בשימוש באותם חומרים לא יקרב אותו אפילו למצב של היתקעות או סתימה.

ייעוץ במקום המכירה

חשוב שהמקום שמספק לכם כלים סניטריים יאייש צוות מוכרים בעל ידע בסניטציה ואינסטלציה על מנת שהם יוכלו לייעץ לכם בנושא בחירת המוצרים ולהכווין אתכם לטובים ביותר בתחום הזה על מנת לספק את השימוש המושלם בכיור שלכם.

 

 

 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים