לימודי הום סטיילינג

 
צוות מעצבי פנים ייחודי ונודע בכל הארץ, אשר ביצע פרויקטים בבתים, במשרדים ובמבני ציבור, והמליץ למקבלי ההחלטות על דרכים לעצב מחדש את המבנה בהתאם לדרישותיהם - פותח את שערי בית ספרו. בבית הספר להום סטיילינג תלמדו עיצוב בית מהו, כיצד מנחילים ללקוח עיצוב בית מנצח, אשר מבטא היטב את מה שהוא דרש, ותוכלו לעבוד במקצוע נחשב בשוק, אשר צרכנים רבים זקוקים לו. מה בתכנית הלימודים ?
 
הבנת רצון הלקוח ותרגומו לעבודה מעשית
 
משפטים כמו "בית בעיצוב כפרי", "סלון בעיצוב מודרני" ועוד כל מיני ביטויים המקשרים בין מיקום לבין עיצוב ינותחו בכיתה ויתורגמו לחיי המעשה: אלו רהיטים צריך, מה התקני האחסון הנדרשים, כיצד ייראו הרצפה, הקירות והגגות? כיצד ייראו החדרים בהם דרוש שיש: מטבח ומקלחת? ועוד. הבנת רצון הלקוח לא רק מנחילה לו את שדרש, אלא מלמדת אתכם להיות אנשי מקצוע מהטובים בשוק. הקורס יציע תרגול רב גם בכתה וגם בבית, אשר כתוצאה ממנו תהפכו להיות אנשי מקצוע רוויי בטחון עצמי, ועל כן – נחשבים בשוק עיצוב הבתים.
 
הגשת חדר - כיצד מגישים חדר בודד ללקוח ?
 
נלמד כיצד לתרגם מראה של חדר ממראה תהליכי או במהלך עבודה למראה גמור הראוי להגשה. נלמד אסופת מקרים ותגובות בהם הלקוח מציג לכם חדר בתהליך אשר הוא טוען שמדובר בחדר מושלם ומוכן. אתם תלמדו להסביר ללקוח מדוע זה לא כך, וכיצד ניתן להגיש את החדר כך שייראה גמור ומוכן באמת להתרשמות עיצובית של טובי אנשי המקצוע, וכמובן של חבריו הוא.
 
הגשת אסופת חדרים - כיצד מתאמים בין כולם ?
 
ברוב הבתים ישנם חדרים שהחיבור ביניהם ממש קורה ברוב המקרים. מוסכם כמעט על כל בעלי הבתים שסלון ופינת אוכל, או מטבח ופינת אוכל הם שני אסופות חדרים מחוברים, או נפרדים אך אחד ליד השני. מוסכם שאם יש אחים בבית, חדרי המגורים שלהם קרובים ונבדלים מחדר ההורים. אתם תלמדו כיצד לעצב בהמשכיות צמד או שלישיית חדרים כזו, ולהגיש את זה ללקוח.
 
הגשת בית - חיבור הבית כולו לעיצוב הנדרש
 
זהו נושא הלימוד האחרון שמטביע חותם על הקורס ועל העבודה שלכם, הלכה למעשה. כאן תלמדו לחבר כל מה שעשיתם, תוך עריכת תיקונים, על מנת לחבר את הבית כולו כמבנה מעוצב ותואם בין כל חדריו מבחינת תכולה, צבע וצורה של דוממים. הגשת נוסחת עיצוב הבית ללקוח היא המעשה המספק ביותר שתעשו.

 

 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים