אפיון כסאות ביתיים לכל חדר – המדריך המלא

כסאות ביתיים מעוצבים הם ללא ספק רכיבי הישיבה שאתם מבקשים להכיל בבתים שלכם. על אף כי הכסאות נדמים לא פעם כאלמנטים קטנים ולא משפיעים, יש להם השפעה אדירה על המרחב העיצובי הביתי. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר על כסאות במקומות קבועים כמו שולחן פינת האוכל אבל גם כאשר אלו כסאות שנגררים בין החדרים, הדומי ארונות, וכד'. מעוניינים לדעת כיצד לגבש נכון כסאות בבתיכם? במדריך זה אנו מספקים את כל המידע הנדרש בנושא.

בחרו כסאות המתאימים לעיצוב המרחב בו הם יימצאו

מאד חשוב לבחור בכסאות המתאימים לעיצוב של המרחב. בין אם זהו שולחן פינת האוכל, ארון הקיר המוגבה שנדרש לו הדום, כסא המחשב וכד', חשוב להימצא בסביבה המדויקת בה יוצב הכסא ולהשוות מול הדמיית מחשב של חנות רהיטים חדשים. יש להתמקד בצבע הכסא, בצורה שלו ובמראה הכללי ולהסיק האם הוא מתאים לעיצוב הבית. מאד חשוב לשמור על חדשנות, ובפרק הבא נלמד כיצד לעשות זאת.

ודאו שאתם מסדירים בכסא אלמנטים חדשניים במידת האפשר

כסא כיום אינו חייב להוית בעל 4 רגלי פלס. ישנם כסאות עם זוג קשתות בתור בסיסים, ובטכניקות עיצוב נוספות. מומלץ לבדוק בראש ובראשונה כסאות מסוג כזה ולראות אם הם מתאימים לעיצוב של החדר שאתם מבקשים לטפל בו. אם כן, אתם מביאים בשורה חדשה של כסאות מודרניים אשר יכולים לעניין אורחים וחברים רבים בעתיד.

ודאו כי הפרספקטיבה של הכסא נכונה ביחס למידת החדר

במידה והחדר מאד גדול, יש לבחור בכסאות עם רגליים עבות ומעטפת עבה על מנת לספק קונטרה עיצובית לחדר. במידה והכסאות מיועדים לחדר קטן יש לבחור אותם דקים ברכיבים הללו על מנת שלא יבלטו יותר מדי בתוכו. שמירה על פרספקטיבה אינה מתבטאת רק במידות העובי אלא גם בגיבוש הגוון המדויק של הכסא, כפי שתוכלו ללמוד בפרק הבא.

גבשו את הגוון המדויק של הכסא בהתאם לגודל מרחב החדר

אנו לא מבקשים שתשנו את התכנון הדקורטיבי המלא שלכם. אם במקומות מסוימים ביקשתם להציב כסאות עץ ובמקומות אחרים כסאות לבנים, ניתן להשאיר את התכנון על כנו. ברם, כן צריך לוודא שהגוונים המדויקים של חום או לבן שאתם בוחרים הם גוונים שצפויים להשתלב טוב בחדר. בדרך כלל, צבע בהיר מאד יתאים לחדר גדול מאד, וצבע כהה באופן יחסי יתאים לחדר קטן על מנת ליצור בו את המראה המסתורי והאינטימי הנדרש.
 
 
 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים