עיצוב חלון בלגי במטבח

עיצוב חלונות בלגיים היווה מאז ומעולם אתגר בבית, שכן זהו אחד המוצרים שיש דגמים רבים מאד שלו באתר האינטרנט של חברת החלונות הבלגיים או בחלון הראווה. הקושי בבחירה מצריך עזרה ממשית לדייר על מנת להביא לו בדיוק את החלון המתאים לו ביותר. התאמתו של החלון הבלגי למטבח מתבטאת בכמה פרמטרים.
 
מידות החלון
 
למידות החלון חשיבות מכרעת על ההצללה הדרושה. בתנאי תאורה טובים, בהם המנורה במטבח חסכונית וחזקה, חלון קטן הוא שיספיק, אבל במטבח בו תנאי התאורה גרועים ואין כוונה אמתית לשפר זאת, חייבים חלון בעל מידות גדולות שיספק תאורה טבעית שתשלים את זו המלאכותית. לכן, אתם כבר יודעים להעריך עד כמה רואים טוב במטבח שלכם כאשר החלון מוגף עם תריס, ועל פי הממצא כדאי יהיה לקבוע את מידות החלון. זכרו: ככל שהתאורה גרועה יותר, הסתמכו על חלון בלגי גדול יותר.

עיצוב פרופיל החלון

בעבר, חלון בלגי התבסס על זרועות מברזל כשהן היו עבות מאד ביחס לזכוכית. זה היה החלון הבלגי המקורי. כיום, כמעט 60 שנה מאז הומצא החלון הוא עבר לא מעט תהפוכות, וניתן למצוא חלון משבצות בלגי כשהזרועות עשויות מאלומיניום, והוא בכלל בגובה של הזכוכית ולא עבה מהם כמו המקור. לכן, בחירת העיצוב צריכה להיעשות על ידיכם על סמך ההתאמה לבית, ולא על פי מראהו של החלון הבלגי המקורי בהכרח. יועץ עיצובי מטעם חברת חלונות בלגיים מעוצבים ישמח ללוות אתכם ולהביא אתכם בדיוק אל החלון המתאים לכם ביותר.

מספר נקודות לקביעת התאמתו של החלון

1.       גודל המטבח: כאשר המטבח מאד קטן, חלון עם זרועות דקות הוא זה שיידרש, וכאשר הוא גדול, חלון עם זרועות עבות יידרש. בכל מקרה אחר, החלון החדש ייצור מראה מגושם במטבח.
 
2.       מרקם הצבעים השולט במטבח: במוצר שמותקן על דופן המטבח כמו החלון מומלץ להסתמך על הצבעים הקיימים במטבח ולא לנסות לעטר אותו באמצעות צבעים נפרדים לשם יצירת ניגוד.
 
3.       עיצוב הזכוכית – פנים רבות לה. בחלק מהמטבחים תתאים יותר זכוכית חלקה ובחלקם – זכוכית מחוספסת על בסיס התזת חול.
 
צרו קשר עמנו ונשמח לסייע לכם לאתר חלון בלגי למטבח המתאים לתפישת העיצוב שלו!
 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים