ליטוש העיצוב באמצעות חיפוי זכוכית למטבח

אם אתם מלטשים את עיצוב המטבח שלכם, אחת הדרכים האטרקטיביות ביותר לעשות זאת היא להשתמש בחיפוי זכוכית מבריק. חיפוי זה אינו משנה את העיצוב בחדר שלכם אלא מחדד אותו ומוציא את הברק מתוכו. כשאתם בוחרים חיפוי זכוכית שקוף להברקת המטבח ישנם כמה ניואנסים שחשוב מאד לדעת. הם יתמקדו ברמת ההברקה של המשטחים ובעמידות מוצר הזכוכית. מומלץ לקרוא לפני שניגשים לקנות!

רמת ההברקה של משטח המטבח

לכל משטח זכוכית רמת הברקה שונה. חשוב לבחור ברמת ההברקה המתאימה ביותר למטבח שלכם. הדבר נקבע באמצעות חשיפת המטבח לאור שמש, למשל. אם זהו מטבח שאין בו חלונות והוא מסתמך על פעולתם של מנדפים במקומם, או שזה מטבח שיש בו מעט כיווני אוויר, מומלץ לבחור במשטח זכוכית מאד מבריק משום שאין מגע עם אור השמש ולכן לא ייווצר סנוור. הבעיה מחילה כאשר המטבח חשוף לשמש מלכתחילה, ואז דגמים מבריקים מאד עשויים שלא להתאים וליצור סנוור יתר בתוך החדר.

רמת העמידות הנדרשת ממשטח הזכוכית

זה חייב להיות משטח עמיד מאד. הדבר מתבטא גם בחוזקתו כחומר גלם ביחס למשטחי זכוכית אחרים וגם באפיונו במקדמי ביטחון: אם חל שבר באחד ממשטחי הזכוכית הוא לא מתנפץ אלא נשאר לעמוד ולהמתין לאיסוף על ידי מטאטא ויעה. כשמשטח זכוכית שבו נשאר עומד על תלו – פירוש הדבר שבין אריח זכוכית אחד לאריח אחר ישנה רשת בטיחות לבלימת שברים, או מקדם ביטחון אחר. עמידותו של משטח זכוכית למטבח מתבטאת לא רק בחוזקו אלא גם בתגובה שלו לשבר ממשי. משטחים שמתנפצים אינם בטיחותיים וצפויים להגיב בפיזור הזכוכית כאשר חלים נזקי אקלים, גם אם הם קלים שבקלים. 

בחירה מומלצת של חיפוי זכוכית למטבח

את הבחירה המומלצת ביותר של המוצר כדאי לעשות באמצעות הדמיית מחשב של חנות פתרונות זכוכית למטבח. בחנות זו תוכלו להיחשף לכמה דגמים של חיפוי זכוכית למטבח ולבחור את הזה עם רמת ההברקה המתאימה לחשיפה שלכם לשמש, וגם לבחור בהתקן עמיד שיספק שרידות גם כאשר הוא סופג מכה. בחירה בהדמיית מחשב גם ממחישה לכם כיצד נראה חיפוי הזכוכית וגם מציגה לכם מה הם הנתונים שלו במישור הפונקציונאלי בפועל.
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים