וונטות למטבח ולמלתחות לסינון אוויר נקי מבחוץ

בערכות נידוף ישנם כמה רכיבים העובדים סימולטנית, כשכל אחד מהם אחראי על שדה פעולה שונה. היחידה הבסיסית ביותר היא המנדף שמנדף ריחות רעים וטיפות שמן ליד הכיריים. לצדו ישנם רכיבים שונים האחראיים לסינון האוויר העכור בפנים, כליאתו והזרמת אוויר נקי מבחוץ. על האחרונה אחראי כלי בשם ונטה. וונטות (ברבים) מותקנות בדרך כלל במקומות הקטנים ביותר בהם יש צורך במערכות נידוף: מטבחים ביתיים, חדרי כביסה, מקלחות קטנות. כשהמתחם שזקוק לנידוף הנו גדול, הכלי המקביל שמבצע את הפעולה הזו הוא תא סינון.

בחירת וונטה עבורכם

הוונטה נבחרת בהתאם לסוג החדר, מטבח או מקלחת או חדר כביסה. בבחירתה לוקחת חלק חברת מערכות נידוף כך שתספק לכם תוצאת סינון אוויר חיצונית טובה ביותר, כזו שתתאים בדיוק לניהול שגרה תקין בחדר המיועד.

מטרת הוונטה במטבח

הזרמת אוויר נקי מסונן מבחוץ שיחליף את האוויר העכור שיצר גז הבישול. הוא מסונן על ידי מסנן פנימי ונכלא על ידי זרועות יניקה. לאחר שזה קרה, חשתם בירידה קלה בטמפרטורה, תוך מגע אוורור מלטף? זו בדיוק הוונטה שלכם! כשהיא פועלת, היא מייבאת אוויר נקי מבחוץ, מה שגורם לצניחה קלה בטמפרטורת הפנים של החדר בצורה מלטפת ומדורגת.

מטרת הוונטה במקלחת ובמרפסת הכביסה

הרגעת עומסי החום באמצעות אוויר נקי וקר מבחוץ. כשאתם במלתחה כלשהי או אפילו במרפסת הכביסה בשעת פעולתה או פועלו של מייבש הכביסה, אם אתם פתאום חשים בתחושה של אוויר קר ומרענן על אף שיש אדי חום בחדר, המשמעות היא שהוונטה פועלת! אוויר נקי נכנס לתוך החדר וגורם להשפעה מלטפת על הטמפרטורה הפנימית.

התקנת ונטות בחדרי שירות

ההתקנה של הוונטות נעשית במקביל להתקנת יתר רכיבי מערכות נידוף. היא מתבצעת על ידי עובדי חברה מומחים למוצרי נידוף. הם יספקו לכם ונטה המתאימה לקיבולת של החדר שלכם, כזו שאספקת האוויר שלה רלוונטית עבורו. לאחר ההתקנה, הוונטות לא מצריכות תחזוקה שוטפת, אלא הן פשוט פועלות בכל פעם שיש לסנן אוויר מבחוץ. וונטות משפרות מאד את איכות השהות בכל מבנה, כולל במבנים שבמהותם הם בעלי ריח דחוס כגון מטבח, מעבדה, ועוד.
 

 

 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים