הום סטיילינג לבית

 
עוברים לבית חדש, אך אינכם בטוחים לגבי עיצוב הפנים ? חברת ריהוט משרדי ייחודית בנושא הום סטיילינג לבית מציעה את שירותיה. נציגיה יהפכו את הבית שלכם למעוצב והמחודד ביותר באזור, ובכך גם יתרמו לעליית שוויו הכלכלי וגם ינחילו לכם עיצוב כפי שביקשתם. צוות הום סטיילינג לבית יעשה הכל על מנת להפוך את הבית שלכם לאטרקטיבי. הדבר חשוב, כמובן, לכולם, אבל אקוטי במיוחד ללקוחות העוסקים בדירות להשקעה. ידוע שאתם, משקיעים נכבדים, חשים בתחרות עזה בייחוד אם בסביבה בה קניתם פועלים משקיעים אחרים. עם שירות הום סטיילינג לבית - לא רק שלא תהיו בשום תחרות, המתחרים יבקשו ללמוד מכם כיצד הגעתם לעיצוב כה ייחודי וחד.
 
הום סטיילינג לבית מגורים
 
הום סטיילינג לבית המגורים הוא שירות אשר מסייע לדייר לעצב את הדירה על פי אמות המידה שהוא חשב להנחיל לעצמו. המדובר בלקוח שעיצוב כפרי הוא משאלת לבו? צוות הום סטיילינג לבית יטפל בריצוף, בקירות, בריהוט, ואפילו במראה של התקני האחסון – על מנת להפוך את הדירה שלו לכפר בלב העיר, גם אם היא נמצאת על הרחוב הראשי בתל אביב.
 
הום סטיילינג לדירה להשקעה
 
הום סטיילינג לדירה להשקעה הוא סיפור שונה לחלוטין. הנחות היסוד כאן הן כפולות:
 
1.      זו לא דירה שלך, כלומר היא לא תהיה בחזקתך. היא תהיה בחזקתו של שוכר/קונה שיש לו שאיפות.
 
2.      המשקיע קונה היכן שהוא יכול. ייתכן והוא יקנה בסביבה בה רוב הציבור חושב שונה ממנו מבחינה עיצובית. כאן ייכנס צוות הום סטיילינג לתמונה.
 
להלן דוגמה טיפוסית להנחות היסוד הללו. רמי הוא משקיע. לאחר 20 שנה בחברת ההייטק, ומגורים ברמת גן והניסיון המקצועי שרכש החליט רמי שמגיעה לו הכנסה שנייה. הוא הפריש ממשכורתו לקניית דירה במושב דתי באיזור השרון. רמי לא חשב פעמיים על העיצוב. הוא הורה לקבלן לעצב את הבית עם חלונות זכוכית בעלי פרופיל לבן, דלת בצבע קרם עם ידית נירוסטה נוצצת, וילונות חשמליים בצבע אפור, וארונות לבנים/שקופים בכל הבית. רמי סיים את השיפוץ, אך השוכרים והקונים לא באו. הדירה נשארה מיותמת למשל מספר חודשים.
 
הבה נבחן מדוע זה קרה: בסביבה בה נמצא הבית, הדיירים כנראה נמצאים בראש קצת אחר. רובם אנשי מסורת, הרגילים לחיים הכפריים, ולחיי המושב. מבחינתם – הבית הזה, לפחות מבחינת המראה, הוא נטע זר. כך, על אף שבסופו של דבר כל אחד צריך בית, הם פשוט הלכו למתחרים ששידרו בראש העיצובי שלהם, והותירו את הדירה ריקה.
 
על מנת שלא תגיע למצב הזה, אם יש לך הכנסה פנויה וקנית מגרש לדירה להשקעה, זמן אליו נציגים מטעם הום סטיילינג לבית. הם כבר ידעו מה לעשות על מנת לעצבו כדי למשוך לשם שוכרים וקונים.

 

 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים