הום סטיילינג חיפה

עוברים לבית החדש בחיפה והצפון ? מעוניינים בשירות שיעשיר את מראה הבית ? זקוקים ללימוד מקצוע חדש שיסייע לכם לעזור לחבריכם בעיצוב הבית ? הום סטיילינג חיפה מציע את שירותיו במגוון נושאים. צוות הום סטיילינג חיפה ישלח לבתיכם אנשי עיצוב מקצועיים המתמחים בנושא הום סטיילינג. הם יעצבו לכם את הבית על פי הפרמטרים הרצויים לכם, וינחילו לכם עיצוב מנצח וחד כתער. בנוסף, הצוות מחזיק בסוללת מרצים לעיצוב, בוגרי הפקולטות המתקדמות בארץ ובעולם, אשר להם תכנית לימודים ייחודית לרזי מקצוע הום סטיילינג.

 

שירות הום סטיילינג חיפה

במסגרת השירות - מעצב הום סטיילינג ייפגש עמכם, יבין כיצד תרצו לעצב את ביתכם, יבקר בנכס, וידלה מספר רעיונות בתחום הריהוט, התקני האחסון, כיסויי הקיר, לרבות חיפויים וטפטים, ריצוף רצוי ומומלץ, שיש לחדרים בהם עובדים עם מים: מטבח ומקלחת, וכל פרמטר אחר שיקדם את עיצוב ביתכם לסגנון הרצוי לכם. אנשי השירות יהיו קשובים, ויעשו את המוטל עליהם על מנת להוציא את התכנית לפועל. הם ינצלו כל פרמטר שתרצו להנחיל לבית שלכם על מנת לחדדו ולעשותו HARDCOREבמיוחד. למשל - מי שיזמין בית בעיצוב כפרי עלול עוד לחשוב שהוא נמצא בטוסקנה ולא בחיפה.

 

לימוד הום סטיילינג בחיפה

צוות הום סטיילינג חיפה פותח את שעריו למסלול לימודים ייחודי בו גם אתם תלמדו כיצד לבצע הום סטיילינג איכותי. גם אם אין לכם הכשרה בבצלאל, ולא למדתם בשנקר, וגם אם אין לכם תעודה באומנות או תואר אקדמאי כלשהו - תוכלו ללמוד מקצוע חדש מאפס, ולהתחיל לעבוד עם טובי הלקוחות בארץ. בקורס תלמדו את מיומנויות העיצוב, כיצד להשתמש בעיצוב ביד חופשית, וכיצד ליצור עיצובי פנים מעניינים. יחד עם זאת, הקורס יוכפף למסגרות לימוד המושתתות על אסכולות אקדמאיות מוכרות בארץ ובעולם על מנת שתוכלו לייצר שפה משותפת עם הקולגות שלכם אם וכאשר תעבדו במקצוע. לאחרונה, אנו ערים ללקוחות רבים אשר בחרו ללמוד מקצוע זה, וחלקם היו בעלי השכלה תיכונית בלבד בטרם הלימודים. מובטח לימוד מעמיק ומרתק אשר יעשיר את ידיעותיכם ויתרום לכם ידע מקצועי הנדרש בשטח על מנת ליישם הום סטיילינג איכותי באמת. כך תוכלו לעזור לחבריכם וללקוחות חיצוניים שתפגשו בהמשך לעצב את ביתם.

 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים