הום סטיילינג

 
 

הום סטיילינג

מהו הום סטיילינג ? מדוע חשוב ללמוד מקצוע זה ? האם נשתמש ברזי המקצוע פעמים רבות בחיינו? ובכן, הום סטיילינג אינו רק מקצוע, הוא מיומנות. במסגרתה, לומדים כיצד לעצב את הבית בהתאם לכוונות שלנו. לא תמיד רצונותינו מתיישבים עם תוצאותינו, והדבר ניכר בייחוד בציור, אם לא נלמד רישום בצורה מקצועית. בעיצוב הבית זה עובד בדיוק כך, וללא עזרה ממעצב פנים מקצועי או לימוד מעמיק של הנושא אתם עלולים להגיע לתוצאות עיצוב אשר לא ביקשתם להנחיל לעצמכם מלכתחילה. בהום סטיילינג שמים דגש על הפרמטרים הבאים בעיצוב הבית.

הום סטיילינג

שילוב הריהוט בבית

מן הסלון ועד לחדרי המגורים – עיצוב הרהיטים תופס חלק נכבד וחשוב מסך ההחלטות שנקבל במסגרת הרכישות עבור הבית. נלמד כיצד הרהיט הבודד – למשל ספת סלון – יכול לשנות את כל הקונספט העיצובי בהתאם לרצונותינו או בניגוד אליהם. ספה יכולה לבטא בית בעיצוב מודרני או בית בעיצוב עתיק, בית בסגנון עירוני או בית בסגנון כפרי. יחד עם זאת, על מנת לעשות זאת היא צריכה סביבה תואמת, ואת זה תלמדו ליצור בהום סטיילינג. ללא סביבה תואמת, חשיבותה של אותה ספה לתרומה לעיצוב הבית היא כחשיבות מכונית ללא מנוע.

שילוב התקני האחסון

התקני האחסון יכולים להיות מעוצבים בשלל דרכים ולהציב אותם במיקומים שונים. תלמדו שהצבת ארון בכל חדר היא רק אחת מאסכולות העיצוב. ישנן עוד דרכים רבות למקם התקני אחסון בבית כך שישפיעו עליו עיצובית ופונקציונלית. מיקום התקני האחסון וסוגם חשובים מאד לעיצוב הבית, והם, בשילוב עם הרהיטים יוצרים ויוצקים את תוכנו העיצובי של הבית.

שילוב חיפויים, ציפויים וכיסויים שונים לדופנות הבית

כאן נלמד כיצד לעבוד נכון עם חיפויי קיר, טפטים, שטיחים, צבעי קיר, ושאר אלמנטים שנועדו לעצב את הקירות, הרצפות והגגות בבתים שלכם. עיצוב הדופנות משלים את התמונה ויוצר את הבית הרצוי לכם מבחינה עיצובית. ניתן להסיק כי שלושת הפרמטרים: רהיטים, התקני אחסון וכיסויי דופנות הם שמעניקים לבית את עיצובו. אם נוסיף לכך חפצים דוממים אשר מקובעים למרחב הבית שלכם, כמו שיש המטבח והמקלחת נשלים לחלוטין את תמונת עיצוב הבית. מומחים לנושא הום סטיילינג ידעו לעשות זאת עבורכם, או ללמדכם במסגרת קורס מקצועי כיצד עושים זאת נכון.

   לקריאה נוספת:

 

   

 

 

   
 
   
 
 

 

 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים