דשא סינטטי

במאמר זה נציג לכם מידע על דשא סינטטי. הדשא הסינטטי הוא דשא מעובד המדמה צמח דשא. היתרון בדשא סינטטי הוא בחיסכון במשאבי מים הדרושים לטיפול וטיפוח של דשא אמיתי. בנוסף, דשא אמיתי עלול ליצור גומות ובריכות מים עומדים עליהן עלולים להצטבר מעופפים ומזיקים. בדשא סינטטי בעיה זו אינה קיימת. גם בתחום האלרגיה ישנו יתרון מובהק לדשא סינטטי שכן יש הרבה אנשים שהיו מעוניינים לבלות ערב נעים על הדשא אך אינם יכולים לעשות זאת בשל האלגריה. בדשא סינטטי הבעיה אינה קיימת וניתן לרבוץ עליו כרצונכם. במאמר זה נסייע לכם להבין מי הם הלקוחות הפוטנציאלים של דשא סינטטי, וכיצד הוא צריך להיות מוצב אצל כל סוג של לקוח:

גני אירועים

גן האירועים הוא בית עסק שחייב לשמור על עצמו מטופח כל ימות השנה. דשא אמיתי בגן האירועים מזמין לא מעט נזקים כמו נזקי חום או גשם, נזקי מים עומדים, וחשיפת לקוחות רבים לאלרגיית דשא. דשא סינטטי בשילוב דקים מעץ ישמור על גן האירועים כמקום מעוצב ובטוח, ירוק כל השנה, נעים למגע, וחיוני למראה החיצוני של הגן. מסביב לדשא הסינטטי ובתוכו ניתן לסלול שבילי הליכה לבנים או אפורים, שישתלבו יפה עם הירוק של הדשא הסינטטי. דשא סינטטי בגן אירועים יחסוך לבעליו גם סכומי כסף לא מבוטלים על השקיה וטיפוח.

חצרות של בתים פרטיים

בבתים פרטיים מורגש היטב חשבון המים במיוחד כאשר עוברים את מכסת המינימום בקו"ב. הסיבה העיקרית לצורך לעבור את המכסה הזו היא לצורך השקיית גינות ובפרט – השקיית דשא. דשא סינטטי יבטל את הצורך של הדיירים להשתמש במים היקרים ממילא לצורכי השקייה, והם יוכלו לחזור ולהשתמש בהם רק לצרכים הפרטיים שלהם.

חצרות של מבני ציבור

מדובר בעיקר על מבנים עליהם חלה הוראה מגבוה להתייעל: אוניברסיטאות, בסיסים צבאיים, מבני ציבור של ועדי עובדים, ועוד. בימים אלו משרדים ומוסדות אלו נמצאים על הכוונת של האוצר שמבקש לקצץ בהם עקב המצב הכלכלי. במידה ויש חצרות במבנים הללו מומלץ להמירן בדשא סינטטי אשר יחסוך משאבי טיפול והוצאות רבות על מים, ויאפשר לאורחים במוסדות הללו ליהנות משפע של ירוק גם ללא נוכחות דשא אמיתי. הדבר יבטא את ההתייעלות הנדרשת יותר מכל ויחסוך כספים רבים למשלם המיסים.

 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים