דלתות מעבר לארונות הזזה

בארון הזזה חשוב שיהיו דלתות מעבר לארונות הזזה. דלתות אלו הן הפנים של הארון שלכם, ובשונה מהעבר, לא מדובר רק בעיצוב סטנדרטי אלא ביצירת אומנות מודפסת של ממש. כאן נדגים לכם אלו סוגי דלתות מעבר לארונות הזזה ניתן לצרוך, ואתם תיווכחו לדעת שכיום מוכרים אותן מודפסות ממש כמו את הבגדים שאתם לובשים או את המדבקות שמודבקות על רכב העבודה שלכם.

דלתות הזזה שהן גם מראה

דלתות אשר מהוות מראה לחדר שלכם ועל כן חוסכות הצבת מראה בנפרד לארון. המראה נפרסת על פני הדלת כולה, אך לחילופין ניתן לרכוש דלתות מעבר לארונות הזזה שבחלקן יש מראה ובחלקן גימור מודפס. הזכוכית של המראה איכותית ועמידה, והיא מגיעה עם מסגרת מתכתית או עץ מעוצבת ומהודרת.

דלתות הדפסת סובלימציה

דלתות מודפסות בהזמנה אישית. ניתן להתרשם מהקטלוג של הדפסת הדלתות ולבחור הדפסה שמצאה חן בעיניכם. דלתות הדפסה סובלימציה יכולות להיות מודפסות בפלוק או בפלקס. ההבדל בין השיטות הוא שפלוק מעצים את ההדפסה ביחס לגוף הארון ועושה אותה כהה ובולטת יותר, בעוד שפלקס הוא במרקם ויניל, כלומר הלוגו או הגרפיקה שמודפסים על הארון הם במגמת שילוב עם הרקע ולא יצירת בליטה על גבו.

חומרי הייצור של דלתות מעבר לארונות הזזה

לרוב – דלתות זכוכית או עץ מחומרי הבוטיק המובילים בשני הענפים. ניתן להתרשם מקטלוג המוצרים ולבחור בחומר ייצור אשר מתאים לבית שלכם. על תכונות החומרים, הצבע, הגוון ורמת העמידות ניתן לקרוא בקטלוג ולהתרשם מהמידע.

היתרונות של דלתות מעבר לארונות הזזה

·     יוצרות עיצוב משובח יותר לארונות.

·     מעניקות לארונות עיצוב דינמי.

·     אפשר להזמין ארון עם דלת מראה.

·     הדלתות מגיעות בשלל עיצובים רב.

יתרונות אלו מעידים הן על הפונקציונליות והן על העיצוב המשובחים שמקנות הדלתות הללו. לכן, דלתות פנים מעבר לארונות הזזה מהוות דבר חשוב בארון שאין להקל בו ראש, וכדאי שתהיה דלת הזזה מעוצבת שתפתח לכם צוהר לעצב את הבית או החדר שלכם, וגם תשמור לכם על הארון באופן אופטימלי. דלתות מעבר לארונות הזזה במגוון רחב ניתן למצוא אצל היבואן בהתאמה לחדרים או למרחבים בהם מוצב הארון שלכם, ובהתאם להעדפתכם העיצובית.

 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים