בריכות שחיה מתועשות מחירים

זקוקים לשינוי מרענן בחצר הביתית שלכם? אם יש לכם נפח לא מנוצל כגון שטח חקלאי לא מעובד, והחלטתם להשקיע במכשירים טכנולוגים חקלאיים או בשתילת דשא וצמחי נוי – מוטב להגדיל את ההשקעה בשביל חוויה מעצבת, מהנה, וחשוב מכל – בריאה: שחייה בבריכה ביתית יוקרתית! בריכות שחיה מתועשות יכולות להיות מותאמות בקלות לחצר הבית הפרטי שלכם. מעוניינים לדעת כיצד להתחיל? במאמר זה תוכלו למצוא את כל המידע!

מהו שטח הצבת הבריכה שברשותכם?

בסופו של דבר, כל השאלה עוסקת בנתוני אורך ורוחב. הצטיידו בסרט מדידה ארוך המשתרע על פני עשרות או מאות מטרים, ומדדו את השטח בו תוכלו לארח את בריכת השחיה שלכם. חשוב מאד: אל תחשבו את השטח ותתייחסו למדד זה בבחינת "שגר ושכח": עליכם לזכור לפרטי פרטים את ממד האורך וממד הרוחב, שכן אם שטח האירוח שלכם הוא 16 מ"ר, לדוגמה, ישנו הבדל בין בריכת שחיה 4 מטר אורך ו 4 מטר רוחב לבין בריכת שחיה של 8 מטר אורך ו 2 מטר רוחב. יצויין כי על מנת לקבוע עבור בריכות שחיה מתועשות מחירים חשוב לדעת מהו הממד של כל צלע בבריכה ומהו השטח הכולל: ממדים גדולים גוררים מחירים יקרים, ולהיפך.

ערכו בדיקות לצנרת הביתית

התייעצות עם האינסטלטור שלכם תוכל להועיל לכם: עליו לספק לכם מידע על הצנרת הביתית שלכם ועל היכולת שלה להתחבר למשאבות מים מסוגים שונים. בנוסף למנגנוני החלפת המים עליכם להצטייד במנגנוני טיהור והכלרה על מנת לשמור על מים נקיים, ובכך להשיג תנאי סניטציה מן המעלה הראשונה, ולמנוע אסונות שונים הנובעים ממים עומדים לא מטופלים: הצטברות חרקים מזיקים וטפילים, או זיהום המים.

אביזרים נלווים לבריכת השחיה

ניתן לשלב באזור בו מותקנות בריכות שחיה מתועשות כל מיני אביזרים לשיפור חוויית האירוח: מתקנים ללכידת דבורים וצרעות, פרגולות עץ או אלומיניום בעלות גג רחב לאירוח מספר רב של משתמשים ואפילו הצבת מעט שמשיות בקרבת הבריכה. תוספים אלו אינם יקרים, ומעצימים את חוויית הבילוי בבריכה  לממדים חסרי תקדים, כאלו שיגרמו לאורחים שלכם ליהנות באמת, ולזכור כל רגע ורגע כחוויה מכוננת. ידיעת הדרך בה קובעים עבור בריכות שחיה מתועשות מחירים אינה מספיקה לידיעת ההוצאה הכוללת, בשל הצורך לרכוש אביזרים נלווים מעין אלה. בריכות שחיה מתועשות יכולות להית מותקנות כשהן חצובות כלפי מטה, כפי שקורה במרבית מועדוני הספורט בארץ, או כשהתחתית שלהם נמצאת בגובה הקרקע והן מזדקרות למעלה: נוסח ביתי יותר לבריכות שחיה. בסיס הבריכה עשוי עץ ברוב המקרים. האביזרים הנלווים צריכים להיבחר בהתאם לסוג הבריכה שיש לכם.

 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים