בריכות שחיה לבית

 
 

בריכות שחיה לבית – כל המידע

על מנת לרכוש בריכות שחיה ביתיות בהצלחה יתרה, חשוב מאד להכיר היטב את התחום ההולך וצובר תאוצה. הכרת התחום לעומק תאפשר לכם לבחור בריכה כנדרש, ובהתאם לצרכים שלכם בתוך הבית. כאמור, בריכת שחיה היא התקן מים שיהפוך להיות חלק בלתי נפרד מהצנרת הביתית שלכם. בדרך כלל, אם הבריכה נמצאת בחוץ נהוג לרוקן אותה בחורף, ולכסות את הפיר שנוצר. באביב מתחיל מילוי מחודש שלה באמצעות הפעלת משאבת המים מחדר המשאבות הביתי. בדרך זו, משתמש הצרכן בבריכה רק בעונה, ודואג לחיסכון במים כאשר בכל מקרה אין יכולת לשהות בחוץ ממושכות בשל הגשם והרוחות הקרות.
 
בחירת בסיס הבריכה
 
בסיס הבריכה יכול להיות עשוי פיברגלס או בטון, כאשר ניתן להעמיד את הבריכה או לחצוב בקרקע ולהציב אותה בעומק. נהוג להקיץ את הבריכה עם דקים עמידים למים, ובחורף – או שמכסים את הבריכה או שמתקינים בחריצים שבין הבריכה לדקים – דקים נשלפים שיכולים להישלף בזמן אמת ולכסות את הבריכה. בכל מקרה, בחירת בסיס לבריכה שלכם חשובה גם מבחינת הצורה: אם אתם רבים, כנראה שתצטרכו בריכה גדולה ולהיפך. בכל מקרה, רכישת בריכות שחיה לבית – תחילתה ברכישת הבסיס, קביעת תצורתו ורכישת התשתית מסביב: דקים, שיש, צמחיה, צמחיה סינתטית, או פשוט משטח בטון רגיל.
 
בחירת מנגנון השאיבה של המים
 
חשוב להתייעץ עם חברת התקנת הבריכה מחד ועם האינסטלטור הביתי מאידך על מנת להסיק אלו משאבות טובות עבור הצנרת שלכם. משאבות אלו אשר יירכשו במרוכז במקביל לרכישת הבריכה יותקנו בחדר שיוקצה כחדר המשאבות והבקרה של הבריכה.

גדג'טים לבריכה
 
יש לבחור בכל מיני התקנים כמו סולמות עלייה וירידה מהבריכה, ותאורת בריכה מעוצבת. בחירה בעזרים אלו גם משפרת את הנגישות לבריכה, וגם מעבה את העיצוב שלה, ביחוד בלילה. חשוב לציין, כי בתעשיית הסולמות לבריכה, ישנו התקן להורדה והעלאת נכים מהבריכה ואליה: מדובר בהתקנים רובוטיים אוטומטיים המסייעים לנכה על ידי מנשא דמוי מנוף אשר מוריד את הנכה למטה למים, וגם מעלה אותו כאשר הוא נצמד אליו שוב, עולה עליו ומפעיל אותו.
 
בחירת גדג'טים לבריכה משפרת את הנגישות, מעבה את העיצוב ועל כן – הופכת את הבריכה שלכם לאטרקטיבית ביחס למצב הנוכחי!

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים