שאלות ותשובות על נושאים נבחרים אודות בריכות מתועשות

בריכות שחיה מתועשות ניתנות לאפיון על פי 2 סוגים עיקריים: בריכות גיגית PVC עמידה למפגעי אקלים ורעידות, לעומת בריכות מפנלים תרמופלסטים כפולים עם אפשרות ליציקת בטון מעליהם. שתי הבריכות לא מצריכות אישורי בניה, ונבנות תוך שבוע ימים. במקבץ שאלות ותשובות זה תוכלו ללמוד כיצד ניתן לתכנן בריכות מתועשות ולהגיע למוצר הטוב והמתאים ביותר לשימושכם.

האם תכנון הבריכה מצריך פניה למועצה?

לא. בשונה מבריכת בטון שהיא יציקה ישירה באדמה, כאן מדובר על בריכות שחלקן כלל לא עשויות בטון, ובחלקן הוא משמש כאמצעי יציקה עליון ולא ישיר. רק חומר התרמופלסט בא במגע עם הקרקע. לכן, תכנון ברירות מתועשות אינו מצריך פנייה למועצות לקבלת אישורים.

מהן אפשרויות עיצוב חיפוי הפנים בכל בריכה?

בבריכת שחיה מתועשת מ- PVC ציפוי הפנים הוא PVC. בבריכת תרמופלסט ובטון ניתן לבחור בין PVC, שהוא חיפוי כחול אחיד, לבין חיפוי פסיפס כחול-תכלת-טורקיז לסירוגין. בכל אחד מדגמי החיפוי הללו ניתן לבחור עיצובים רבים בהתאמה להעדפותיכם ולטעמכם האומנותי.

האם אלו בריכות TAYLOR MADE במובן זה שאנו כלקוחות קובעים את המידות והעיצוב?

כן. בשונה מהעבר, כשבריכות שחיה נמכרו בסגנון עיצוב אחיד, בצורה אחידה ועם חיפוי אחיד, כאן אתם כלקוחות יכולים לשנות את המאפיינים הללו. לא זו אף זו, בניית הבריכה בפועל מתבצעת עם אמצעי לייזר המסייעים לגבש בדיוק את המידות והצורות שאתם כלקוחות הזמנתם, ולכן כל עבודה שנקבעת נעשית בדייקנות חסרת פשרות. בסופה, הלקוח יראה למול עיניו בדיוק את פיסול הבריכה אשר הזמין.

כיצד קובעים את אמצעי הזנת המים?

גם הוא נקבע על ידכם: אתם יכולים להחליט לבסס את הבריכה על הזנה עם סקימרים, בה צינורות דקים מונחים בקירות הבריכה, המים במפלס נמוך מגובה הקרקע והם מתחדשים דרך לחץ בינוני-נמוך מהצינורות. לחילופין, ניתן להתקין תעלות ומסנני גלישה, בהם גובה המים הוא בדיוק כגובה הקרקע, וכשהמים עולים לכיוונה הם נלכדים בתוך חורי מסנן וחוזרים לבריכה דרך צינורות תחתיים בקרקעית כשהם נקיים ומסוננים. על אף כי מבחינה פונקציונאלית אמצעי ההזנה זהים בתוצאתם, בנוחות שלכם כלקוחות מדובר בחוויה שונה: מומלץ לבחור לאחר שהתנסיתם בשתיהן ואתם יודעים מה אתם מעדיפים.
 
 
 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים