טיפים מקצועיים לבחירת אמבטיות

אמבטיה חדשה מאז ומעולם ריגשה אותנו כדיירי בית, והיוותה סמל סטטוס לקביעת אופיו של חדר האמבטיה. זו למעשה הגיגית המרכזית בחדר זה הן לרחצה והן לאספקת מים למטרות אחרות. שלא כמו גיגיות אחרות כמו כיורים ואסלות, מדובר בהתקן אשר ממדיו גדולים ובולטים ולכן הידיעה כיצד לבחור אותו מאד חשובה למי שמעוניין בעיצוב חדר אמבטיה מן המעלה הראשונה, כזה אשר מרגיש שעוצב ללא טעויות. במקבץ טיפים זה תוכלו ללמוד כיצד לבחור אמבטיות ביסודיות.

טיפ מס' 1: אפיינו היטב את עיצוב המוצר

ההמלצה שלנו היא לא להסתכל על טרנדים ולא "לגרור" את עיצוב חדר הרחצה כולו על פי בחירה מקרית של אמבטיה. המהלך החכם יותר יהיה לשבת בתוך חדר האמבטיה הריק, ולנסות למצוא בו אלמנטים עיצוביים ברי קיימא: צבעים דומיננטיים על אריחי המרצפות ועל חיפויי הקירות, צורות שולטות במשקופים ובמסגרות החלונות, מסגרות מדף וארון שולטות ועוד. תמונה זו תספק לכם רמיזות עבות על התקן עיצובי נדרש שיתפקד כאמבטיה. או אז, יש לקבוע באיזה צבע תבקשו שהתקן הרחצה יהיה ומה תהיה הצורה שלו: אליפטית, עגולה או מרובעת. כעת, גשו להדמיית מחשב של חנות אמבטיות וחפשו אחר ההתקן שתכננתם להציב.

טיפ מס' 2: כשאתם רואים אפשרות לבחור עובי לאמבטיה, כך תעשו זאת

בחנויות אמבטיות רציניות, בחירה של דגם באתר אינטרנט אינה בחירה סופית. בדרך כלל אתם תובלו לשאלון שיבקש לדעת מהו עובי קירות  האמבטיה הרצוי. במידה והחדר שלכם גדול, בחרו אמבטיה עבה. במידה והוא קטן, בחרו אמבטיה דקה. זה לא רק נועד לחסוך לכם במקום אלא גם לשמר את הפרספקטיבה בחדר: על אף שהאמבטיה גדולה ומשמעותית, יציקת קירות קרמיקה עבים על גבה בחדר קטן תיצור מיצג מגושם מדי ויציקת קירות דקים בחדר גדול תגרום לאי השפעה דקורטיבית של הגיגית בכלל. לכן, מה שעושים – חושבים האם החדר גדול או קטן, ובהתאם למסקנות (לעתים ניתן לראות מיד אם הגודל מאד קטן או מאד גדול) בוחרים בעובי קירות האמבטיה הרצוי.

טיפ מס' 3: בחרו עיצוב חיצוני לאמבטיה

אמבטיה עשויה מאקריל או מאמייל? אמבטיה שבקדמתה יש אריחים מצוירים, בלטות או קרמיקה חלקה? חשוב לבחור היטב כיצד ייראה הליטוש הסופי של האמבטיה שלכם בהתאם למראה החדר. אם חדר האמבטיה ריק, גבשו מראה שצריך לאפיין את החדר לתפיסתכם.
 
 
למידא נוסף היכנסו לסטיילס קרמיקה
 

 

 

 

 

 

אמבטיות מעוצבות     המעצבים